"Söz verdik yaptık, Bisiklet ve Yürüyüş Yolu Hayırlı olsun"

Bulancak sahilinde, Sanayi Kavşağı ile Fatoğlu kavşağı arasında yaklaşık 6 km'lik uzunluğa sahip Bisiklet ve Yürüyüş Yolu son boyama işleri ile tamamlanma aşamasına geldi.

223

Dünya'da kabul görmüş ve standartlara uygun yaptığımız projemiz ile hizmet yolunda söz verdiğimiz bir projeyi daha gerçekleştirdik. Hizmet kalitemizin standartlarını artırarak her gün ilçemize değer katarak güzelleştirmeye devam ediyoruz” diyen Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, İlçemize hayırlı olsun dedi.


Başkan Yakar, İlçemizde son dönemde hayata geçirdiğimiz en önemli farkındalık projelerinden biri olan Bisiklet ve Yürüyüş yolumuzda sona geldik. Bulancak halkını yeniden denizle buluşturacak ve sosyal hayatı canlandıracaktır. Tamamen denize sıfır bir konumda tesis ettiğimiz Bisiklet ve Yürüyüş yolumuz, gerek genişliği, gerekse rahatlığı ve kalitesi ile oldukça üst düzeydedir. Bir kısmı asfalt kaplama olan güzergahta boyama işleri de bi kaç gün içinde tamamen bitiyor. Aydınlatma, ağaçlandırma çalışmaları ise hat boyunca önceden tamamlanmıştı. Yine yolumuzun daha keyifli bir hale dönüşmesi için küçük dokunuşlar yapmaya devam edeceğiz. Örnek bir projeyi ilçemize kazandırdığımız için mutluyuz. Söz verdiğimiz her projemizi tek tek hayata geçirmeye devam edeceğiz dedi.


Not: Renkler bir takım veya şehir sembolü değildir. Bakanlık ve uluslararası standartlara uygun olarak boyanmıştır. Beyaz yürüyüş yolu olmaz çabuk lekelenir. Biz Giresunspor ve Bulancakspor fanatiğiyiz.Giriş: 22 Ağustos 2023 | Güncelleme: 22 Ağustos 2023 | Okunma: 223


Kaynak: Bulancak Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.