"Başkan Sıbıç sahada incelemelerde bulundu"

Bulancak Belediye Başkanı Necmi Sıbıç, ilçe genelinde devam eden saha çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

59

İsmetpaşa ve Toprakdeğirmeni mahallelerini ziyaret eden Başkan Sıbıç, her iki mahallede yapımları devam eden cadde ve sokak yenilemeleri, aydınlatma çalışmaları hakkında bilgi alarak hızlıca tamamlanması için talimat verdi. Mahalle muhtarları İdris Şen (İsmetpaşa) ve Mehmet Aktaş'ında (Toprakdeğirmeni) refakat ettiği inceleme ziyaretinde, muhtarların talep ve isteklerini de değerlendiren Başkan Sıbıç, Belediye olarak hizmet ve çalışmalarımızın aksamadan devam etmesi ve eksikliklerin giderilmesi için tüm imkanlarımızla sahada olmaya devam ediyoruz. Her zaman olduğu gibi halkımızın nabzını tutmaya ve ihtiyaçlarına cevap vermeye devam edeceğiz. Bulancak'ın ihtiyaçlarını ve eksiklerini de gayet iyi biliyoruz. Tüm gayret ve çabamız Bulancak olacaktır dedi.

Çalışan saha personellerine kolaylıklar dileyen Başkan Sıbıç, incelemeler esnasında ilgi gösteren vatandaşlarla da sohbet ederek istek ve dileklerini dinledi. İncelemelerde Belediye Başkan Yardımcısı İdris Çiçek ve Fen İşleri Sorumlu Müdürü Erkan Usta'da Başkan Sıbıç'a eşlik ederek bilgilendirmelerde bulundular.Giriş: 06 Mayıs 2024 | Güncelleme: 06 Mayıs 2024 | Okunma: 59


Kaynak: Bulancak Belediyesi
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.