"Bulancak Belediyesine Kadın Başkan Yardımcısı Atandı"

Bulancak Belediye Başkanı Necmi Sıbıç, Başkan Yardımcılığı kadrolarına yaptığı atamalara devam ediyor.

81

Başkan Sıbıç tarafından Bulancak Belediye Başkan Yardımcılığı kadrosuna atanan Belediye Personeli Ayşegül Erdoğan, Bulancak Belediye tarihinde atanan ilk kadın Başkan Yardımcısı oldu.

Başkan Sıbıç, 19 Nisan 2024 tarihinde imzaladığı atama yazısı ile Belediye Personellerinden Ayşegül Erdoğan'ı Başkan Yardımcısı olarak atadı. Başkan Yardımcısı Erdoğan, 15 Mayıs 2024 tarihi itabarı ile görevine başlayacak.

Belediye Başkanı Sıbıç, Belediyemizin tek ve Belediye tarihimizin ilk kadın Belediye Başkan Yardımcısını atamış bulunuyoruz. Hayırlı olsun. Görevini azami titizlik ve gayretle yürüteceğine inanıyor, başarılar diliyorum dedi.

Ayşegül ERDOĞAN

Belediye Başkan Yardımcısı. 1973 Bulancak doğumlu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Bulancak'ta tamamladı. Yüksek Öğrenimi olarak, 19 Mayıs Üniversitesi İnşaat Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Yerel Yönetimler bölümlerini bitirdi. 1996 yılından itibaren Bulancak Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ve BULASKİ İşletme Müdürlükleri bünyesinde görev yapmıştır. 19 Nisan 2024 tarihi itibarıyla Bulancak Belediye Başkan Yardımcısı olarak ataması yapılmıştır. Ayşegül Erdoan, Evli ve iki çocuk annesidir.Giriş: 19 Nisan 2024 | Güncelleme: 19 Nisan 2024 | Okunma: 81


Kaynak: Bulancak Belediyesi
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.