"Öztürk Shoowrom Halkımıza Hizmet Etmeye Devam Ediyor"

Doğankent TOKİ Sitesi Kavraz Cafe yanında çalışmalarını sürdüren Öztürk SHOOWROM Doğankent İlçesi ve köyleri ile çevre ilçelere hizmet vermeye devam ediyor.

364

Öztürk SHOOWROM, Doğankent merkez mahalle Şafak apartman sitesinde ve merkez mahalle muhtarı Selim Efe'nin klalebodurları yaptı. Kürtün ilçesi Günyüzü köyünde ise 3 dairenin kalebodurunu yaptı. Hüseyin Öztürk, Doğankent ve çevresinde inşaat sektöründe kendisinden söz ettirmeye başlamış olup, inşaat sektörü deyince insanların aklına Öztürk SHOOWROM gelmektedir. Çalışmalarından dolayı Öztürk SHOOWROM'a ilçede insanlar arasında ilgi konusunda yoğunluk oluşmaya başlamıştır.

Öztürk SHOOWROM'da, Kalebodor satışı mevcuttur. Lavabo modelleri,Klozet takımları,Sıva ekipleri mevcuttur. Plastik doğrama yaptıracak vatandaşlarımız bizden fiyat almadan karar vermsinler.

Öztürk SHOOWROM Hüseyin Öztürk,Malzeme ve işçilik (Kalebodor işçiliği, Duşa kabin montajlı, Laminat modelleri işçiliği) ile birlikte Anahtar teslimi hizmet vermekteyiz. Kaliteli Hizmet Bizden, karar vermek siz vatandaşlarımızdan diyor.

İrtibat Telefon: 0552 282 57 28Giriş: 22 Ağustos 2023 | Güncelleme: 22 Ağustos 2023 | Okunma: 364


Kaynak: harsitvadisi.com
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.