"Doğankent Esnaflarından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajları"

Doğankent esnaflarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 104'üncü yıldönümü nedeniyle yayımladığı kutlama mesajları.

217

Hamza Alim'den Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı


Doğankent ilçesi esnaflarından Teknik Tarım Ticaret sahibi Hamza Alim 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 104'üncü yılı nedeni ile bir mesaj yayımladı.

Alim Mesajında, Yüzlerinde gülücüklerin, kalplerinde sevgi ve umut çiçeklerinin hiç solmamasını temenni ettiğimiz, bunun için büyük gayret sarf ettiğimiz bütün çocuklarımızın ve Türk Ulusunun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyor, başta Büyük Önder Atatürk olmak üzere, ilk Meclisin kurucu üyelerini, ülkemizin bağımsızlığı ve egemenliği uğrunda canlarını feda eden bütün şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyorum.

Salim Efe'nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı


Doğankent Merkez Mahallesi Muhtarı Salim (Selim) Efe, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 104'üncü yılı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Salim Efe mesajında şunlara yer verdi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, dünya üzerinde benzeri bulunmayan bir anlayışla iki farklı ve önemli unsuru bir arada taşıyan milli bayramımızdır. Bu vesile ile tüm ulusumuzun ve çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Başkan Özden den, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı


Doğankent Belediye başkanı Rüşan Özden, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 104'üncü  yılı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Başkan Özden Mesajında, Çocuklar sizlerin, Türkiye'yi bugünkü seviyeye getiren nesillerin izinden gideceğinize, ülkenin huzuru, refahı ve gelişmesi için zorluklar karşısında yılmayacağınıza inancımız tamdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Bişkin'in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı


Tekirdağ Çorlu'da hizmet vermekte olan Modülasyon Enerji Sistemleri Doğankent şubesi yönetim kurulu başkanı Kemal Bişkin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 104'üncü yılı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Bişkin mesajına şöyle başladı, 23 Nisan 1920 Ulusal Egemenliğimizin simgesi olan Türkiye Büyük Millet Meclisinin Kuruluş gününü Mustafa Kemal Atatürk bayram olarak kabul ederek, çocuklara gösterdiği değeri ve önemi bir kez daha göstermiştir.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, Cumhuriyet'imizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde, toplumumuzun her alanındaki ileri atılımlarına öncülük yapacak, kalpleri vatan ve millet sevgisiyle dolu, görev ve sorumluluklarına yürekten bağlı, düşünceli insanlar olarak yetişmesi en büyük dileğimizdir.

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 104.üncü yılını coşkuyla kutladığımız bu günde, varlıklarıyla hayatımıza neşe katan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı en içten duygularımla kutluyorum.

Tüfekçi'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı


Doğankent esnaflarından İrfan TÜFEKÇİ 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 104'üncü yılı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Tüfekçi Mesajında, 23 Nisan 1920'de Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde Türkiye Büyük Millet Meclisi açılmıştır. Böylece Egemenlik, yani yönetme, padişahtan ulusa geçmiştir. İnsanlar kul olmaktan çıkmış, vatandaş olmanın ve kendi kendini yönetmenin bilincine varmıştır.

Daha sonra Büyük Önder Atatürk çocuklar milletin geleceğidir düşüncesi ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramını, çocuklara armağan etmiştir. Dünya tarihinde çocuklara bayram armağan eden ilk lider olmuştur. Yaklaşık yüzdört yıl önce ulusal irade, padişahtan alınarak ulusun temsilcilerine devredilmişti. Bu dileklerle Ulusumuzun ve çocuklarımızın bayramı kutlu olsun.

İlyas Patan'ın Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı 

Doğankent esnaflarından İlyas Patan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 104'üncü yılı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Patan Mesajında,  Milli Bağımsızlığımızın, demokrasimizin ve Cumhuriyetimizin öncüsü ve güvencesi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 104'üncü Yıldönümünü kutlamanın sevincini ve gururunu yaşıyoruz.

Olağanüstü şartlarda oluşan ve Kurtuluş Savaşımızın mucizevî mücadelesine yön veren kararların alındığı çatı olan TBMM'nin kuruluş gününü çocuklara adayan Büyük Önder Atatürk, vatanımızın bağımsızlığı uğruna verilen kutsal mücadelenin nesilden nesile aktarılması suretiyle sürekli hafızalarda tutulmasının önemine vurgu yapmıştır.

Tüm dünya çocuklarının katılımıyla kutlanılan ilk ve tek çocuk bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın gelecekte ulusları yönetecek ve yönlendirecek olan nesilleri ortak bir coşku etrafında bir araya getirmesi münasebetiyle dünya barışına da katkısı yadsınamaz.

Bu duygu ve düşüncelerle Ulusumuzun ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten duygularımla kutluyor, TBMM'nin kuruluşunda ve Kurtuluş Savaşımızın kazanılmasında emeği geçen başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygı, şükran ve rahmetle anıyorum.

Serap-Süleyman Özden'in Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı


Doğankent esnaflarından Serap-Süleyman Özden, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 104'üncü yılı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Özdenler Mesajında, 23 Nisan, Türk Milleti'nin kendi geleceğini belirlediği, egemenliğin millet iradesine bırakıldığı ve milletin bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığı, Türk tarihinin önemli dönüm noktalarından birisidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.
Giriş: 20 Nisan 2024 | Güncelleme: 20 Nisan 2024 | Okunma: 217


Kaynak: harsitvadisi.com
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.