"Zabıta Müdürlüğü Fiyat Denetimi Yaptı"

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar'ın talimatları doğrultusunda fahiş fiyat artışı karşısında harekete geçen Bulancak Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, ilçe genelinde marketlerin etiket ve son kullanma tarihlerini denetledi.

349

Zabıta Müdürlüğü tarafından yapılan haftalık denetimlerde ilçe genelinde geçen haftaya göre fiyat artışı olmadığı görülürken, aynı zamanda reyonlarda yer alan ürün fiyatları ile kasadaki fiyatlarda karşılaştırıldı. Fiyat etiketi olmayan ürünlerin acilen fiyatlandırılması konusunda uyarılarda bulunuldu.

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Halkımızın sağlığı, huzuru ve güvenliği için denetimlerimizi aralıksız sürdüreceğiz. Özellikle fahiş fiyat artışı konusunda tüm esnafımızı duyarlı olmaya davet ediyorum. Vatandaşlarımız da hijyen, etiket ve fiyat artışı konusunda 4442844 numaralı hattan, Belediyemiz Beyaz Masa Birimine ulaşarak fahiş fiyat artışı, tarih ve hijyen konusunda bizlere şikayetlerini iletebilirler. dedi.Giriş: 29 Aralık 2021 | Güncelleme: 29 Aralık 2021 | Okunma: 349


Kaynak: Bulancak Belediyesi
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.