"Yakar, Hayırlı olsun ziyaretlerine devam ediyor"

6 Kasım Pazartesi günün yeni binasına taşınan Bulancak Belediyesi, tüm birimleriyle hizmet vermeye başlarken, hayırlı olsun ziyaretleri de sürüyor.

116

Yeni Hizmet binasına taşınılması nedeni ile başta vatandaşlar olmak üzere, kurumlar, sivil toplum kuruluşları, siyasi partiler ve iş insanları Belediye Başkanı Recep Yakar'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerini ileterek, yeni Belediye binasının ilçemize çok yakıştığını ifade ediyorlar.

Belediye Başkanı Recep Yakar, Yeni hizmet binamızda çok daha modern bir ortamda ve organize bir şekilde tüm birimlerimizi bir çatı altında topladık. Vatandaşlarımız için de daha hızlı ve kolay ulaşılır bir nokta haline gelen Belediyemiz uzun yıllar ilçemiz insanlarına hizmet edecektir. Gerek iş ve işlemleri için, gerekse hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunan vatandaşlarımızın memnuniyetleri bizleri de mutlu etmektedir. Yıllar sonra yapımı bize nasip olan böylesi bir eseri ilçemize kazandırdığımız için de ayrıca mutluyuz. İlçemize ve halkımıza hayırlı olsun dedi.
Giriş: 17 Kasım 2023 | Güncelleme: 17 Kasım 2023 | Okunma: 116


Kaynak: Bulancak Belediyesi
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.