"TÜGVA'lı çocuklara Lunapark Eğlencesi"

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği tarafından Bulancak'ta yürütülen TÜGVA Bulancak Yaz Okulları kapsamında Giresun'da Lunapark ve Giresun Belediyesi Hayvanat Bahçesi'ne gezi düzenlendi.

1011

TÜGVA Giresun İl Temsilciliği'nin katkıları ile gerçekleştiren gezilere TÜGVA'nın Bulancak'ta altı okulda açtığı 425 öğrenci katıldı. İlk olarak Giresun Belediyesi Hayvan Barınağı ile başlayan gezide gençler hayvanat bahçesinde keyifli zamanlar geçirdi. Günün ilerleyen saatlerinde Giresun Park olarak bilinen Lunaparkta heyecan ve keyif zirveye çıktı. TÜGVA Yaz Okulları ile çok eğlendiklerini ifade etti.  

Dikgöz İki günde 425 öğrencimize ücretsiz lunapark yaptık

Gezi ile ilgili açıklama yapan TÜGVA Bulancak Yaz Okulları Genel Sorumlusu Hilal DİKGÖZ TÜGVA Bulancak Yaz Okulları olarak gençlerimizin eğlenirken öğrenmelerini, öğrenirken de keyifli zaman geçirmelerini arzuluyoruz. İl ve İlçe Temsilciliğimizden aldığımız güçle gençlerimize dolu dolu bir Yaz Okulu programı hazırladık. Bu hafta da ilk büyük etkinliğimizi Giresun’da bu güzide merkezlerde yaptık. İlk gün Lokman Hekim ve Bahçelievler Yaz okullarımızı, ikinci gün ise İstiklal, Güzelyalı ve Yunus Emre Yaz Okullarımızı Giresun'a götürdük. Çocuklarımız çok eğlendi, iki yıllık pandemi döneminin stresini attı. Biz çocuklarımıza sıkıcı bir yaz tatili programı değil, keyif alabilecekleri bir program hazırladık. Bu bağlamda bizlerin buraya gelmesine katkı sağlayan, bu imkânları bu memleketin yavrularına sağlayan tüm büyüklerimize teşekkürlerimi sunuyorum.

Ayrıca bizlere güler yüzlü ve samimi ev sahipliklerinden dolayı Giresun Belediyesi yetkililerine, bizleri iki gündür taşıyan dolmuş şoförlerimize ve Giresun LunaPark işletme sahipleri ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Onlar bizleri destekledikçe bizler de çocuklarımız için projeler üretmeye devam edeceğiz. Dedi.
Giriş: 14 Temmuz 2021 | Güncelleme: 14 Temmuz 2021 | Okunma: 1011


Kaynak: TÜGVA Bulancak
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.