Rüyada Yarışmak Görmek Ne Anlama Gelir?

754

Rüyada yarışmak: Fakir bir kimsenin Rüyada yarıştığını görmesi, zengin olmaya; yolcunun görmesi, selametle vatanına dönmeye delâlet eder. Rüyada biriyle yarıştığını görmek, hırslı olunacağı demektir.

 

Rüyada koşu yarışı, hareket etmeye, oyun oynamaya ve batıl şeylere sürat vermeye veya fayda temin edilmeyecek yolculuğa işarettir. Rüyayı gören hasta ise, iyileşir, fakir ise zengin, yolcu ise, yolculuğundan döner.


Rüyada atlı olarak yarışmak, mahzurlu bir is yapmaya, gururlanmaya ve rüyayı görün kişinin alacağı haberle sevineceği anlamına gelir.

 

Bir kimsenin rüyada yarıştığını ve yarışı kazandığını görmesi, kuvvet ve kudrete, mal ve menfaata delâlet eder.


Rüyada yarışmak insanlar arasında çıkacak fitneye ve ayrılığa işarettir.


Rüyada koşu yarışı görmek, hareket etmeye, oyun oynamaya ve batıl şeylere sürat vermeye veya kendisinde fayda olmayan yolculuğa delâlet eder.

 

Rüyada atlı olarak yarıştığını görmek, gururlanmaya, mahzurlu bir iş yapmaya; yarış esnasında attan düştüğünü görmek, çetin ve zor günlerin geleceğine delâlet eder.


Yine rüyada yarış görmek, insanlar arasında çıkacak fitneye ve tefrikaya, bunun neticesi musibete delâlet eder.


Bir kimsenin rüyada bir televizyon programında yarıştığını görmesi, sevince, düşman üzerine galip gelmeye, çocuklar için Kur'ân-ı Kerimi hatmetmeye delâlet eder.

 

Kapısında atı olan bir kimsenin rüyada kendisini atıyla yarıştığını görmesi, kendisinde olan san'ata ve maharete delâlet eder.


Rüyada yaris meydanim görmek, sevince, düsmana galip gelmeye, çocuklar için Kur an i hatmetmeye, ati olan kimsenin o meydanda kendisini görmesi, o kimse için san ata ve ondaki maharetine isarettir.