"Okul Ziyaretleri"

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, öğrencilere yönelik desteklerini daha da genişletmek için ilçede bulunan okullara ziyaretlerde bulunmaya devam ediyor.

302

Mehmet Akif Orta Okulunu ziyaret eden Başkan Yakar, Okul Müdürü Mustafa Gündoğdu ve Okul Aile Birliği yönetimi ile görüşerek, okulun ve ihtiyaç sahibi öğrencilerin tespitinin yapılarak bildirilmesi konusunda istişarede bulundu. Başkan Yakar, İhtiyaç sahibi öğrencilerimize desteklerimizi sürdürüyoruz. Bu anlamda okul idareleri tarafından yapılacak tespitleri önemsiyoruz. Belediyeye doğrudan yapılan başvurularda her öğrencimize ulaşamayabiliyoruz. Tüm okullarımızdan bu anlamda çalışma ve destek bekliyoruz. İhtiyaç sahibi her öğrencimize ulaşana kadar bu çalışmamız devam edecektir dedi.

Okul Aile Birliği tarafından, okula verdiği desteklerde dolayı Başkan Yakar'a Teşekkür Plaketi takdim edildi. Okul bahçesinde öğrencilerle selamlaşan ve sohbet eden Başkan Yakar, okul kapısında satış yapan tatlıcının tüm tatlılarını satın alarak öğrencilere ücretsiz dağıttırdı.Giriş: 29 Aralık 2021 | Güncelleme: 31 Aralık 2021 | Okunma: 302


Kaynak: Bulancak Belediyesi
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.