"Bulancakspor Neden Sahipsiz"

Gelecek Partisi Bulancak İlçe Başkanı Mustafa Karakaya Bulancakspor'un Başkansız Kalmasını Eleştirdi.

510

Yazılı Bir Basın Açıklaması Yayımlayan Gelecek Partisi Bulancak İlçe Başkanı Mustafa Karakaya Şunları Söyledi. Bulancakspor şehrimizin en büyük markasıdır ve sahip çıkılması elzem bir durumdur.

Bulancakspor Bulancaklınındır ve kimsenin keyfiyetine teslim edilemez. Her türlü uğraş ve çabaya rağmen Bulancakspor gene sahipsiz kaldı. Aslında pek sahipsiz sayılmaz 

Çünkü Bulancakspora sahip çıkmak isteyen onlarca iş adamı var. Lakin Bulancak Belediye başkanı Recep Yakar kulübü teslim alacak olan iş adamlarına destek olmak yerine köstek oluyor nasıl mı, Gelen başkana Maaşı Bulancakspor'un kasasından karşılanmak üzere çalışmaya alınacak kişinin kendi ekibinden alınması   kaydı ile işçi almak, yönetim kurulunda benim istediğim isimler olacak diyerek Bulancakspora engel çıkarmaktadır, Ve haliyle göreve talip olan insanlar kulüpten uzaklaşmaktadır.

İstifasını açıklayan kulüp başkanı Gürdal Bodur’un açıklamasına binaen Bulancak Belediyesinin 500 bin TL  kadar destek olacağını öğrendik, ancak bu miktarlar Sayın Başkanın maaş vermek istediği kişilere ancak yeter.

Bulancakspor için bu paralar güzel ancak yeterli değil bırakın her şey sizin istediğiniz gibi olmasın bırakın gelen başkanları istediği gibi yönetsin kulübü yeter ki Bulancakspor hakkettiği değeri görsün.

Parayı veren düdüğü çalar mantığı ile hareket etmek hiç hoş değil. Parayı elbette Bulancak Belediyesi verecek bu takım Bulancaklının takımı ve Bulancak belediyesi Bulancak halkınındır kimsenin değil.

Destek verilecek paranın miktarının düşük olmasının sebebini Ekonomik sıkıntıya bağlayan sayın Başkana sormak istiyorum, Ekonomik krizden dolayı Belediyenin Hazineden aldığı ödenekte eksilme mi oldu Belediyenin durumu çok mu vahim 

Eğer belediye ekonomisi Bulancakspora sahip çıkılamayacak kadar kötüyse bunun müsebbibi kim

Bu güzelim şehrin reklamını yapmak istiyorsanız birilerinin cebini dolduran küp taşlarla değil şehrin marka ismi Bulancaksporla yapın. En azından görev almak isteyen iş adamlarına şu kişiye maaş vereceksin, şu kişiyi yönetime alacaksın gibi şahsi isteklerde bulunmayın ki Bulancakspora Bulancak halkı sahip çıksın.Giriş: 01 Ağustos 2022 | Güncelleme: 01 Ağustos 2022 | Okunma: 510


Kaynak: İbrahim Ünye
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.