"Bulancak'ı dönüştürmeye devam ediyoruz"

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, On yıldır ilçemiz genelinde sürdürdüğümüz dönüşüm ve yenileme çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyor, daha konforlu bir şehir ve ulaşım için cadde ve sokaklarımıza dokunmaya devam ediyoruz dedi.

91

Şehrimizin her noktasında canla başla çalışıyoruz

Başkan Yakar, Bahçelievler Mahallesi Kocatepe Sokak ve Barış Sokak'ta an itibarı ile beton yol ve desenli kilit parke çalışmalarımız sürerken, İhsaniye mahallesinde Damla Sokak (Umut Tekstil) ve çevresinde,Sanayi Mahallesinde, Sarayburnu Sokak, Kazım Midillioğlu Sokak, Yaman Sokak, Fazıl Karaibrahimoğlu Caddesinde de kilit parke ve küptaş kaldırım çalışmamız devam ediyor.

Yine İsmetpaşa ve Toprakdeğirmeni mahallemizde yapacak olduğumuz asfalt, kaldırım ve ışık koridoru çalışması öncesi elektrik kablolarının yer altına alım çalışmamız da hızla sürdürülüyor.

Bilindiği gibi geride bıraktığımız 10 yıllık süreçte, gerek alt yapıda gerekse üst yapıda ilçemiz ölçeğinde Mega projeler olarak nitelendirilebilecek birçok yatırım ve hizmetleri tamamladık ve halkımızın hizmetine sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. İlçemize ve halkımıza hayırlı olsun diye konuştu.
Giriş: 25 Ocak 2024 | Güncelleme: 25 Ocak 2024 | Okunma: 91


Kaynak: Bulancak Belediyesi
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.