"Bulancak Millet Bahçesine Belediye Sosyal Tesisi"

Yapımı tamamlanan ve son dokunuşlarla Bulancaklılara hizmet vermeye hazırlanan Bulancak Millet Bahçesi, Bulancak Belediyesi tarafından işletilecek Sosyal Tesisiyle de büyük bir eksikliği dolduracak.

262

Karadeniz Pidesi, Köfte ve restoran hizmetlerinin verileceği sosyal tesiste kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışıyla Bulancaklılara ve bölgeye hitap edeceklerini ifade eden Belediye Başkanı Recep Yakar, Yapımı tamamlanan ve Belediyemize devri gerçekleşen Bulancak Millet Bahçesi, bölgemizin en büyük ve hizmete açılan ilk Millet Bahçelerinden biri olma özelliğine sahip olup, Sarayburnu Camii gibi abide bir eserin yanında olması hasebiyle de sembol bir bahçe/sosyal alan olmuştur.

Son dokunuşlarla Milletimizin hizmetine sunmaya hazırlandığımız Bulancak Millet Bahçesi bünyesinde, projede yer alan Sosyal Tesisi de Belediye olarak işletmeye alarak halkımıza kazandırıyoruz. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışıyla hayata geçireceğimiz Sosyal tesiste ilk etapta Karadeniz Pidesi ve köfte ile başlıyoruz. İlerleyen süreçte yemek menüsü çeşitlendirilerek ve yöresel ağırlıklı restoran hizmeti vermeyi de planlıyoruz. Bu anlamda, tesis içinde Karadeniz Pidesine tat ve lezzet verecek doğal taş fırınımızı da tamamladık. Doğal taşlardan ve el işçiliği ile yapılan taş fırınımız, dünya çapında tanınmış pide fırınları kuran Musa Usta tarafından yapılırken bitiş tuğlasını da hep birlikte yerine koyduk. Sosyal tesisimiz kısa süre içinde hizmet vermeye başlayacak olup halkımıza ve ilçemize hayırlı olsun dedi.Giriş: 13 Aralık 2022 | Güncelleme: 13 Aralık 2022 | Okunma: 262


Kaynak: Bulancak Belediyesi
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.