Rüyada Züccaciye Görmek Ne Anlama Gelir?

4246

Rüyada tabak, bardak, tencere gibi eşya satan züccaciye görmek hayırlı nesle, çocuklara aşırı düşkün olmaya, ilim öğrenmeye delalet eder. Züccaciye Rüyada züccaciye temiz bir hayata, emniyete ve güzel bir yolculuğa alamettir. Rüyada züccaciye izzete, şerefe, rızka, kadir ve kıymete işarettir. 
1- Rüyada Züccaciye Görmenin Anlam ve Yorumu
Bir kimsenin rüyada Züccaciyeci görmesi, hizmetçi, güzellik ve evi yenilemekle ile tabir olunur. Rüyada market, bakkal, dükkan züccaciye görmek kişinin geçimi ya da evleneceği kimseye delalet eder. Bazı tabircilere göre de rüyanda züccaciye mal, servet ve meşakkat sahibi bir kimse ile tabir olunur.
2- Rüyada Züccaciye Dükkanına Girmek
Rüyada cam, porselen benzeri maddelerden yapılmış eşya almak için züccaciyeci dükkanına girmek Kişinin malı, dünyalığı, eşi ve çocuklarına işarettir. Güzel görünümlü züccaciyeci dükkânı mutlu bir hayat demektir. Rüyalarda görülen züccaciye dükkanı kişinin eşi, çocuğu, hayatı, malı ve makamını ifade eder. 
3- Rüyada Züccaciye Mağazası Görmek
Rüyayı görenin kıymeti yüce, mevki ve nüfuzu geniş olur. Bazen züccaciye dükkanı, anne ve babaya bazen de, rüya sahibinin rızkına ve nasibine işarettir. Züccaciye Mağazası rüya sahibinin geçiminin bereketli, safi, güzel ve temiz olmasına; cahil kimseler için iyi muamele göstermesine delalet eder.
4- Rüyada Züccaciyeci Görmek
Rüyada Züccaciyeci, izzet ve şerefe, kadir ve kıymete delalet eder. Demişler ki, rüyada züccaciyeci görmek bir yerden gelen mal ve rızka işarettir. Züccaciye satıcısını görmek, mal ve meşakkat sahibi bir kimse ile tabir olunur. Züccaciyeden eşya satın alan herkesin, üne kavuşacağını işaret eder.
5- Rüyada Züccaciye Eşyaları Görmek
Züccaciye eşyası, yakınlarınızın size muhabbetlerinin artmasına işarettir. Züccaciye eşyaları eşi tarafından gelecek paraya, sevdiği birisinden göreceği aşırı muhabbete işarettir. Züccaciye eşyası asil ve hürmetli kimseye alamettir. Çeşit çeşit züccaciye eşyaları ise çocukları sevmeye delalettir. 
6- Züccaciye Eşyası Almak
Züccaciye eşyası satın almak; alınan eşya oranında kişinin kazanacağı hayırdır. Bolca eşya almak evlenip çoluk çocuk sahibi olmaya, evliler içinse sürekli olan bir işe yorumlanır. Züccaciyeden bardak alınması iyi haber anlamına gelir. Tabak satın almak iyi, güzel olaylar olacağına yorumlanır. Züccaciyeden alış veriş yapmak rüya sahibinin zengin olacağına işaret eder.
Genel olarak özetleyecek olursak rüyada züccaciye görmek hayırlı ve iyi bir rüyadır. Rüyada züccaciyeci görmek evlilik, çocuk sahibi olmak, para kazanmak ve zengin olmak demektir. Züccaciye rüyası aynı zamanda mala, mülke, bolluğa, berekete ve kazanca yorumlanır. Züccaciye dükkanında oturmak hayra ermeye yorulur.