Rüyada Zombi Görmek Ne Anlama Gelir?

611

Rüyada zombi görmek habere işarettir. Rüyada zombiyle karşılaşmak nerede olduğunu bilmediğin bir kimseden haber alınacağına delalet eder. Bir rivayete göre zombi görmek, batmış olarak kabul ettiği bir malını veya parasını yeniden eline geçeceğine tabir edilir.
1- Rüyanda Zombi Görmenin Anlamı ve Yorumu
Bazı yorumculara göre rüyada görülen zombiler sizi istismar eden yakınlarınızı ifade eder. Rüyada zombi görmek, çevrenizdeki insanların iyiliklerinizi istismar ettiğine yorumlanır. Bazen de zombi, bir dostunuz tarafından aldatılacağınıza, onunla iç içe olduğunuz takdirde başınıza sorunlar açacağına delalet eder.
2- Rüyada Zombi İstilası Görmek
Rüyalarda zombi istilası görülmesi güç ile yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında zombi istilası görmesi; o kimsenin hayâl kurmak suretiyle bazı olmayacak işleri yapmaya çalıştığına işaret eder. Rüya sahibinin kalabalık geniş bir çevresinin olacağına işaret eder. Bu kimselerin kendisine yol gösterip destek olacaklarına ifade etmektedir. 
3- Rüyada Zombi Öldürmek
Rüyada görünen zombiler korkunçsa yahut sizi korkutan bir zombiyse o zombiyi öldürmeniz korkularınızdan kurtulacağınız anlamına gelmektedir. Zombi öldürmek zafere ve başarıya yorumlanır. Kem gözlü, kötü niyetli kimselerden korunmaya işaret eder. Rüyanızda bir zombiyi kovaladığınızı veya öldürdüğünüzü görmeniz; korkulardan ve sıkıntılardan kurtulacağınıza delil sayılır.
4- Rüyada Zombi İnsanlar Görmek
Zombi insanlar görmekse, hayırlara delalet eder. Rüyayı gören kimsenin yakın çevresinin hayırlı ve faydalı kimselerin olduğuna işaretle delalet etmektedir. Rüyada bir sürü zombileri görmek rüyayı gören kimsenin keder ve üzüntülerinden, sıkıntı ve dertlerinden kurtulacağına delalet eder.
5- Rüyanda Zombilerden Saklanmak
Rüyasında zombilerden gizlendiğini gören kimsenin, bir çocuğu olur. Uğur, şans, talih ve başarı demektir. Engellerin ortadan kalkmasına ve makam ile hedeflerdeki yüksekliğe alamet eder. Rüya sahibi korkularından kurtulur. Emniyete kavuşur. Muzaffer olur. 
6- Rüyada Zombi Kedi Görmek
Korkmanıza rağmen çok zombi film izlediğinize işaret eder. Rüyalarına kadar girdiğine göre zombi filmleri izlemekten vazgeçmen gerektiğini delalet eder. Zombi kedi rüyası da normal zombi görülmesi şeklinde tabir edilmektedir.
7- Rüyanda Zombi Olmak
Rüyayı sahibinin insanlarla olan ilişkilerinin azlığına tabir edilir. Rüya sahibi için sosyal hayatına çeki düzen vermesi gerektiğine, kendi dünyası dışına çıkması gerektiğine, yeniliklere, değişikliklere açılmasına delalet eder.