"Civelekoğlu, Uzunalioğlu'na Sert Çıktı"

AK Parti Giresun İl Başkan Yardımcısı, AK Parti Giresun Yerel Yönetimler İl Başkanı Ekrem Civelekoğlu 10 yıl boyunca siz turizm için ne yaptınız, Yanı başımızdaki komşularımız alt ve üstyapı yatırımları yaparken, sizin Giresun'da hizmet diye bir dikili taşınız var mı.

232

AK Parti Giresun İl Başkan Yardımcısı Ekrem Civelekoğlu, AK Parti Giresun Yerel Yönetimler İl Başkanı Cumhuriyet Halk Partisi Giresun İl Başkanı Gültekin Uzunalioğlu'nun açıklamalarına tepki verdi. Civelekoğlu, açıklamalarıyla Giresun'u Ordu ile kıyaslayan CHP'li İl Başkanı Uzunalioğlu'na Şehirler gelişimi yerel yönetimlerle özellikle de altyapıyla başlatır. 10 yıl boyunca siz yerel idarenin mensubuydunuz turizm için ne yaptınız. Yanı başımızdaki komşularımız alt ve üstyapı yatırımlarını hızlıca yaparken, siz Giresun'a hizmet etmek yerine Giresun'da satmadık yer bırakmadınız. Belediyede başarılı olmadılar. Şimdi de kalkmışlar bize turizm üzerinden akıl vermeye çalışıyorlar. Gültekin Bey, CHP'li belediye başkanının iki dönem Giresun'u idare ettiği vakitte neredeydi. Hiç o dönemdeki arkadaşına sormuş mu şehrin turizm altyapısı için ne yaptınız diye. Kendi döneminizde kruvaziyer gemisinin şehrimize gelmesi için hiçbir turizm tanıtım çalışması yaptınız mı. Turizmi destekleyici hiçbir atakta bulundunuz mu, Turizm ile oluşacak insan yoğunluğu için güvenli kaldırım veya konforlu yol ağı oluşturdunuz mu, Keşke otellerin çatı katlarında denizi izlemek yerine, o denizden turizm gemilerini şehrimize getirseydiniz. dedi.

Civelekoğlu, vatandaşların artık 20 yıldır AK Parti iktidarıyla ve 3,5 yıldır da AK Belediyecilikle hizmet gördüğünü belirterek, Vatandaşlarımız bizi takdir ediyor. Hizmeti görüyor, değişimi görüyor. Giresun artık gelişen ve büyüyen bir şehir.  Adasıyla, kalesiyle, yaylalarıyla ve plajlarıyla artık ön plana çıkan bir şehir. Şuan bunu kimse inkar edemez. İnkar eden de zaten Giresun’da yaşamıyor demektir. diye konuştu.Giriş: 28 Aralık 2022 | Güncelleme: 28 Aralık 2022 | Okunma: 232


Kaynak: AKPARTİ Giresun
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.