"Doğankent Esnafları Yeniyıl Mesajları"

Doğankent ilçesi esnafları yeniyıl dolayısı ile birer mesaj yayımladılar

411

1-Hamza Alim'den Yeniyıl Mesajı


Doğankent ilçesi esnaflarından Hamza Alim yeniyıl nedeni ile bir mesaj yayımladı.

Alim Mesajında,2022 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2023 yılı daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizinle olsun. Yeni yılınınız kutlu olsun.

2-Kemal Bişkin'in Yeni Yıl Mesajı


Tekirdağ Çorlu ilçesi esnaflarından Modülasyon Enerji Sistemleri ve Doğankent Şubesi yönetim kurulu başkanı Kemal Bişkin Yeni Yıl dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Bişkin Mesajında, Yeni yılın Milletimizin Birlik ve Beraberliğine, insanlığın huzur ve barışına vesile olmasını temenni eder, İlçemiz, İlimiz ve Tüm Milletimize Mutlu yıllar dilerim.

3-Mehmet Kamacı'nın Yeni Yıl Mesajı


Saadet Partisi Doğankent İlçe Başkanı Mehmet Kamacı Yeni Yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Kamacı Mesajında, Yeni Yılın Milletimizin Birlik ve Beraberliğine, insanlığın huzur ve barışına vesile olmasını temenni eder, İlçemiz, İlimiz ve Tüm Milletimize Mutlu yıllar dilerim.

4-Süleyman-Serap Özden'den Yeni Yıl Mesajı


Doğankent esnaflarından Süleyman-Serap Özdenler Yeniyıl Mesajı yayınladı.

Özdenler Mesajında, Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle, Mutlu Seneler.

5-İlyas Patan'dan Yeni Yıl Mesajı


Doğankent esnaflarından İlyas Patan, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Patan mesajında, Yeni yılın ilçemize, ilimize ve yurdumuza hayırlar getirmesini diler, Tüm vatandaşlarımıza sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı bir yıl geçirmelerini temenni ederim. Mutlu seneler sizlerin olsun.

6-İrfan Tüfekçi'den Yeni Yıl Kutlama Mesajı


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Doğankent ilçe Başkanı İrfan Tüfekçi Yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Tüfekçi Mesajında, Yeni yılınızı tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar, sağlıkla, başarıyla sevdiklerinle birlikte görmenizi ve geçirmenizi dilerim… Dün rüya yarın hayaldir… Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlünüz neyin özlemini çekiyorsa yarınlar size onu getirsin… Yeni yılınınız kutlu olsun...

7-Turan Karahan'dan Yeni Yıl Mesajı


Doğankent esnaflarından Turan Karahan yeni yıl dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Karahan Mesajında, Hüzünlü, karma karışık 2022 yılını geride bırakmamıza sayılı günler kaldı, bu bağlamda 2023 yılı bizlere sabah güneşi gibi aydınlık vaad etsin. ALLAH'in izniyle vatanımıza, milletimize, askerimize, polisimize güzel bir yıl temennisiyle yeni yılınız kutlu ve mutlu olsun.

8-Tayyar Bayram'ın Yeni Yıl Mesajı 


Güdül Köyü eski muhtarlarından Tayyar Bayram Yeni yıl dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Bayram Mesajında, Yeni yılın Doğankent'e, Giresun'a, ülkemize, Türk İslam Dünyasına ve Tüm İnsanlığa, Dostluk, Kardeşlik, Sağlık ve her hanesine ve köşesine huzur getirmesini dilerim. El ele, gönül gönüle Birlik ve Beraberliğe her zamandan daha çok ihtiyacımız var. Yüce Rabbim Milli Birlik ve Bütünlüğümüze zarar verecek hiç kimseye fırsat vermesin. Yeni Yılınız Kutlu olsunGiriş: 29 Aralık 2022 | Güncelleme: 29 Aralık 2022 | Okunma: 411


Kaynak: harsitvadisi.com
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.