"Yılmaz, Giresun 2. OSB'de üç Firma daha inşaat yapımına başladı"

AK Parti Giresun İl Başkanı ve Organize Sanayi Bölgesi Müdürü İnşaat Mühendisi Mete Bahadır Yılmaz, Giresun 2. OSB'nin her geçen gün büyümeye ve istihdam alanı oluşturmaya devam ettiğini kaydetti.

164

Yaklaşık 480 bin m2'lik alan büyüklüğünde Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi'nin Bulancak merkezine 4 km, Piraziz ilçesine 3 km, Giresun merkezine yaklaşık 19 km, Ordu iline 21 km, Ordu-Giresun Havaalanına ise 10 km mesafede olduğunu kaydeden İl Başkanı Yılmaz, Organize Sanayi Bölgemiz, şehrimizin yıldızı haline geldi. Organize Sanayi Bölgemizde yer alan firmalarımız istihdam ve üretim anlamında hem şehrimize hem de ülkemize hizmet ediyor. Her bir firmamıza teşekkür ediyorum. OSB'miz inşallah büyümesini yıl sonuna kadar sürdürüp, 2024 yılı içerisinde de kapasitesini artıracaktır. Bunun için de planlamalarımızı şimdiden yapmaya başladık. dedi.

Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi'nde daha önceden yer tahsisi yapılan üç firmanın daha inşaat yapımına başladığını kaydeden İl Başkanı Yılmaz, İnşaat yapım ruhsatını alan üç yeni fabrikamız daha bu hafta temel grubu imalatlarına başlanıldı. Aydınlatma armatürleri, tekstil bıçakları ve konfeksiyon mamulleri üretimi yapacak olan firmalarımız önümüzdeki yıl ortasından sonra faaliyete geçecek inşallah. Toplamda 600 kişilik yeni istihdam sağlayacak yatırımcılarımızı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Şehrimize hayırlı ve uğurlu olsun. Diye konuştu.Giriş: 04 Eylül 2023 | Güncelleme: 04 Eylül 2023 | Okunma: 164


Kaynak: AK Parti Giresun İl Başkanlığı
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.