"TÜGVA Giresun il temsilcisi Hüseyin Alkan oldu"

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Giresun 3. Olağan İl Genel Kurulu, Başkan Enes Eminoğlu'nun katılımlarıyla Giresun Üniversitesi Halis Özdemir Konferans Salonunda gerçekleşti.

79

Yoğun katılımın olduğu Genel Kurul'da, Muhammed Anıl Kaya'dan bayrağı devralan Hüseyin Alkan, mazbatısını Başkan Enes Eminoğl'’nun ellerinden aldı.

İl Temsilcisi olarak seçilen Hüseyin Alkan başta TÜGVA Başkanı Enes Eminoğlu ve değerli yönetim kuruluna teşekkürlerini iletti. Cumhurbaşkanımızın daha önce işaret ettiği, daima hakkın ve adeletin tarafında olan, elinde taşla, sopayla, faydasız şeylerle değil, kitapla bilgisayarla gezen, kafasını boş işlerle değil, planla projeyle meşgul eden, yüreği heva hevesle değil, inançla şevkatle, cesaretle dolu bir nesil için mücadele edeceğiz dedi.

Kurulda konuşmasına devam eden Hüseyin Alkan, Farabi'nin Ali Kuşçu'nun Cezeri'nin Aziz Sancar'ın zihinleri doyurduğu, Fatih Sultan Mehmet Han'ın çağ kapatıp, çağ açtığı, mazlum müslüman coğrafyaların her zaman medet umduğu, mübarek Anadolu'da Allah'ın davasına sahip çıkacak bir nesil için mücadele edeceğiz diye söyledi.Giriş: 19 Ekim 2021 | Güncelleme: 19 Ekim 2021 | Okunma: 79


Kaynak: Ahmet Çağlar ALTÜRK
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.

Son 5 Yorum

Tüm Yorumlar

Yorum Ekle