"Torul Kaymakamlığında Nöbet Değişimi"

Resmi Gazete'de yer alan kararnameye göre Gümüşhane'nin Torul kaymakamlığına Mersin'in Aydıncık Kaymakamı Muhammet Kılıçarslan atanmıştır.

155

Kararnameyle Sivas'ın Hafik Kaymakamı Kadir Algın Kelkit Kaymakamlığına, Aydın'ın Bozdoğan Kaymakamı Mehmet Alperen Başkapan Şiran Kaymakamlığına, Mersin'in Aydıncık Kaymakamı Muhammet Kılıçarslan Torul Kaymakamlığına, Rize'nin Çamlıhemşin Kaymakamı Hakan Öznay Köse Kaymakamlığına, atandı.

Torul Kaymakamı Muhammet Kılıçarslan kimdir


10.10.1990 Bayburt doğumlu olan Kaymakam Muhammet KILIÇASLAN İlk ve Orta öğrenimini Bayburt ilinde tamamlamıştır. Lise eğitimini Erzurum da alan Kaymakam Kılıçaslan Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümü mezunudur. Kaymakam Kılıçaslan, evli ve bir çocuk babasıdır. 2015 yılında Gaziantep Vergi Dairesinde Gelir Uzman Yardımcısı olarak göreve başlamış, 2018 yılında yapılan Kaymakamlık sınavını başarıyla geçerek Gaziantep Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliğine geçmiştir. Kaymakam Refikliğini Gaziantep İslahiye ve Hatay Payas İlçelerinde yapmış olan Kaymakam Kılıçaslan İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 23.06.2021 Onayı ile İlçemiz Kaymakamlığına atanmış olup 28.06.2021 tarihinde Mersin'in Aydıncık ilçesindeki görevine başlamıştır.Giriş: 24 Ağustos 2023 | Güncelleme: 24 Ağustos 2023 | Okunma: 155


Kaynak: harsitvadisi.com
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.