"Tatlı'dan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı"

AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, milletin ortak iradesinin eseri olan, Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 100. yıl dönümünü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı gururla kutladıklarını belirtti. Tatlı, TBMM'nin 100 açılış yıldönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

1070

Ülkenin milli egemenliğinin ve bağımsızlık mücadelesinin en önemli dönüm noktalarından biri olan 23 Nisan'ın, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün geleceğin teminatı olan çocuklara armağanı olarak kutlandığını ifade eden Tatlı, Ülkemizin muasır medeniyetler seviyesinin üzerine, çocuklarımız ve gençlerimiz ile yükseleceğine, onların dinamizmi, parlak hedefleri, duru zihinleriyle cumhuriyetimizin hür ve bağımsız bir şekilde sonsuza kadar varlığını sürdüreceğine canı gönülden inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm çocuklarımızın ve vatandaşlarımızın, 100. yıl dönümünü kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı tebrik eder, en içten sevgi ve saygılarımı sunarım dedi.  
İl Başkanı Tatlı, 24 Nisan Cuma günü tutulacak olan ilk oruçla başlayacak olan 11 ayın sultanı Ramazan ayının da tüm dünyaya sağlık, huzur ve iyilikler getirmesini dileyerek, Giresun halkına bereketli bir huzurlu bir Ramazan ayı diledi.Giriş: 22 Nisan 2020 | Güncelleme: 13 Mart 2021 | Okunma: 1070


Kaynak: Harsitvadisi
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.