Rüyada Yoğurt Yediğini Görmek Ne Anlama Gelir?

2839

Rüyada yoğurt yediğini görmek hiçbir zorluk ve meşakkat çekilmeden elde edilen mal ve rızka işarettir. Rüya sahibinin rüyasında yoğurt yemesi talihinin açıklığına, helal rızka, varlıklı bir kimse tarafından kendisine erişilecek hayır ve menfaate delalet eder.

Rüyada yoğurt görmenin anlamı ve yorumu her daim hayırlara yorumlanmıştır. Yoğurt yediğini görmek, helal mala, ilme, hikmete, rızka ve mülke delalet eder. Hasta olan bir kimsenin rüyada yoğurt yediğini görmesi, ilaca, rızka, hayvanlara malik olmaya, mala ve nimete ve afiyete kavuşmaya delalet eder.

1- Rüyada Yoğurt Yedirmek

Rüyada birine yoğurt yedirmek mal ve kazanca delalet eder. Tanımadığın bir kimseye yoğurt yedirmekse hayra, rahatlığa, sevinç ve ferahlığa işarettir. Bu rüya sahibi için mülk ve mal ile tabir olunur.

2- Rüyada Manda İnek Koyuna ait Yoğurt Yediğini Görmek

Rüyada görülen koyun, sığır, deve ve manda yoğurdu yenilmesi, bunların hepsi toplu mala delâlet eder. Manda yoğurdu yenmesi, kudret ve kuvvete delalet eder. Geyiğin yoğurdu, az bir mala, inik yoğurdu reisliğe, koyun yoğurdunun yenmesi ise şifaya işarettir.