Rüyada Yeşil Elma Görmek Ne Anlama Gelir?

1315

Rüyada yeşil elma görmek evli için evlada, bekar için evliliğe, hasta biri için şifaya, hastalıktan kurtulmaya sıkıntıda olan biri için ise kurtulmaya işaret eder.

 

Rüyada yeşil elma görmek hayallerinizin gerçekleşeceğine işaret eder. Yeşil elma bolluğun, barışın, bereketin ve paranın işaretçisidir.


Rüyada yeşil elma helal rızka, kazanç, faydaya, menfaate, bekar kadın ve erkek için evliliğe ve ele geçecek helal para anlamına gelir.


Yeşil elma evlada da yorumlanır. Yine rüyada çok sayıda yeşil elma görmek, üzüntü ve kederin gitmesine delâlet eder.


Rüyada yeşil elma ağacı görmek

Rüyada yeşil elma ağacı görülmesi ibâdeti seven bir kişiye ve toplumla iyi geçinmeye delalet eder. Bir kimsenin rüyasında yeşil elma ağacı diktiğini ve büyüttüğünü görmesi hayra tabir edilir.

Yine rüyada elma ağacı görülmesi; insanın çalışkanlığına, etmeye çalıştığı şeye sahip olacağına, rüyayı görenin menfaat göreceğine yorumlanır.


Rüyada yeşil elma vermek

Rüyada yeşil elma vermek, insanlara faydalı bir kişi ile de tâbir olunur. Yine yeşil elma vermek sevince, sürura, müjdeye, ferah ve genişliğe işarettir.


Kişinin rüyasında bir başkasına yeşil elma vermesi hayır ve berekete, kerem sahibi bir kimseye, zenginliğe ve rızka delâlet eder.


Rüyada yeşil elma toplamak

Rüyada yeşil elma topladığını görmek, cömert ve asil birinden dünyalığa ve ondan gelecek mala ve medhedilmeye layık, şerefli ve aziz bir kimseden gelecek kazanca işaret eder.


Rüyada mevsiminde ağaçtan yeşil elma topladığını görmek, hayır ve menfaate delâlet eder.


Rüyada yeşil elma yemek

Rüyada yeşil elma yemek, büyük bir nimet ve kıymetli bir hediye ile tabir olunur.


Hasta birinin rüyada yeşil elma yediğini görmesi hastalıktan şifa bulmaya ve kurtulmaya tebir edilir.


Yine rüyada yeşil elma toplayıp yemek, şeref ve izzete delâlet eder.