"Giresunlular, Video konferans ile buluştu"

1474

Amerika ve Almanya'dan sivil toplum kuruluşları başkanlarının da katıldığı toplantı son zamanlarda toplumun ihtiyacı olan moral ve motivasyona etkisi oldu. Abdullah Akgün ile birlikte video konferans aracılığı ile programa katılanlar sivil toplum kuruluşlarının önerilerinin ve düşüncelerinin toplum için her zaman çok önemli olduğunu belirterek, öncelikle içinde bulunduğumuz bu zor süreçte millet olarak yardımlaşmanın ve dayanışmanın zirve yapması gerektiğini, örnek bir millet ve devlet olarak dayanışmanın en üst seviyeye çıktığı, milletimizin birbirine daha fazla destek verdiği, kucaklaşması gerektiği ve ihtiyacı olanlara nasıl destek olunacağı konuları gündeme getirildi. 
Sağlık çalışanlarının da her zaman yanında olduklarını belirten katılımcılar, diğer konularda da görüş ve düşüncelerini belirterek video konferans toplantısını yöneten Abdullah Akgün ve ekibine teşekkürlerini sundular. Giresun Medya Platformu Başkan yardımcısı merhum Metin Ruşen'in de yad edildiği toplantıda, medya mensuplarına hizmetlerinden dolayı teşekkür edildi.
Toplantının sonunda genel bir değerlendirmede bulunan Abdullah Akgün, katılımlarınız ile büyük moral ve güç verdiniz, inanıyoruz ki millet olarak birbirimize sarılarak bu zor süreçten güçlü şekilde çıkacağız, yaptığımız bu toplantı bunun bir parçasıydı. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum dedi.
Programa Halk Sigorta Genel Müdürü Bülent Karan, Bayrampaşa Giresunlular Derneği Başkanı Tülay Tahmaz, Giresun'dan Dr. Cengiz Cindemir, Dr. Nurcan Balık, Giresun Medya Platformu Başkanı İbrahim Balcıoğlu, İstanbul Eğitimciler Derneği Başkanı Arif Dede, Şebinkarahisar Derneği Başkanı Mehmet Şimşek, Esenyurt Giresunlular Derneği Başkanı Abdurrahman Ada, Ataşehir Giresunlular Derneği Başkanı Fatih Yelekoğlu, Amerika Giresunlular Derneği Başkanı Savaş Şahin, Almanya Bavyera Eyaleti Karadenizliler Derneği Eski Başkanı Erdal Pirdal, Gazeteci Sadi Toygar, Trabzon’dan gazeteci Vesile Tekmen ve Bursa’dan gazeteci Erdal Avcı'nın katıldığı açıklandı.Giriş: 19 Nisan 2020 | Güncelleme: 12 Mart 2021 | Okunma: 1474


Kaynak:
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.