"Giresun Kültür ve Efsaneler İzindeki Ben Kitabı İçin İmza Günü Düzenlendi"

Batlama Platformu Başkanı Mali Müşavir İbrahim İlyasoğlu, kaleme aldığı Giresun Kültür ve Efsaneler İzindeki Ben adlı kitabı için dün Can Akengin Sanat Galerisinde imza günü düzenledi.

98

Sabah saatlerinde başlanan imza gününe yazarın dostları, arkadaşları, meslektaşları ve siyaset ve bürokrasi dünyasından yüzlerce kişi kitap alarak ve yazarına imzalatarak katkı verdi. İbrahim İlyasoğlu, 62 yıllık Batlama Platformu Başkanı Mali Müşavir İbrahim İlyasoğlu, kaleme aldığı Giresun Kültür ve Efsaneler İzindeki Ben adlı kitabı için dün Can Akengin Sanat Galerisinde imza günü düzenledi.sığdırdıklarını anlattığı kitabında Giresun kültür ve yaşantısını gözler önüne sererken yaptıklarını ve yapamadıklarını içtenlikle anlattı. Yazar ayrıca Giresun'un sözlü efsanelerini de kaleme aldı.

İmza gününe katılan Giresun Kent Konseyi Eski Başkanı Uğur Karaibrahimoğlu, Yazar Murat Akyol, Sanatçı Ayşe Karaçam ile Yazar ve Şair Seyfullah Çiçek duygu ve düşüncelerini anlatarak yazara Giresun Kültürüne yaptığı katkı için teşekkür ettiler.

İmza gününe CHP Giresun İl Başkanı Fikri Bilge, Saadet Partisi Giresun İl Başkanı Abdullah Bektaş, Giresun Belediye Başkan Yardımcısı Osman Öden, İl Genel Meclisi Üyesi Fuat Yurt, Giresun Defterdarı Musa Koçulu, Giresun SMMMO Başkanı Azmi Bük, Giresun Medya Platformu Başkanı İbrahim Balcıoğlu, Giresun Kent Konseyi Eski Başkanı Uğur Karaibrahimoğlu, Yazar Seher Akar, Yazar Murat Akyol, Sanatçı Ayşe Karaçam Yazar Seyfullah Çiçek, Görele Yazarlar ve Şairler Derneği Başkanı Nihat Öztürk gibi seçkin davetliler ve ziyaretçiler katıldı.Giriş: 08 Temmuz 2021 | Güncelleme: 08 Temmuz 2021 | Okunma: 98


Kaynak: İbrahim Balcıoğlu
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.

Son 5 Yorum

Tüm Yorumlar

Yorum Ekle