"Doğankent'e Bilardo Salonu Açılıyor"

2179

Doğankent ilçesi sakinlerinden Murat Alim Bilardo salonu açıyor. Bilardo salonunun tüm eksikleri tamamlandıktan sonra hafta içinde hizmet vermeye başlayacaktır.

Murat Alim'e böyle bir işyeri açma ihtiyacı neden duydun diye sorduğumuzda 1997-1998 yıllarında Merkez okullarındaki Öğretmenlerin isteği üzerine Ankaralı Ahmet Korel Mızrak ve Topçunun Hacı Özden birlikte Sadaklı Mahallesindeki İsmail Mert'in dükkân zemin katında Bilardo salonu açılmıştı. Benim o zamanlarda hep içimde bir ukde kalmıştı ve bir gün bende bu spor salonunu açarak vatandaşlarıma ve gençlerime faydalı olacağım diye kafama koymuştum. Yıllar sonra bu günlere geldiğimizde bu spor dalında faaliyet gösterecek olan bilardo salonunu açma fırsatım doğdu. İlçemizdeki gençler, devlet memurları ve yetişkinlerle öğrencilerimizin faydalanacağı ve boş zamanlarını spor yapacakları bir yer açmanın mutluluğunu yaşamaktayım. Bunun için Doğankent ilçesinde eksikliğini görmüş bulunduğum bu spor alanını açarak faydalı olmak için gayret göstermeye çalışacağım diyerek Hizmet bizden takdir vatandaşlarımızındır. Dedi.

İşyerinde, çay, ayran, su Kola, fanta, tost ve freşe gibi yiyecek ve içeceklerimizde bulundurulacaktır.Giriş: 10 Haziran 2020 | Güncelleme: 14 Haziran 2020 | Okunma: 2179


Kaynak:
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.