"AK Parti'de Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı Yapıldı"

AK Parti Genel Başkanvekili Sayın Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'un katılımlarıyla, İl Başkanı Kenan Tatlı Başkanlığında, Milletvekilleri Cemal Öztürk ve Kadir Aydın, Giresun Belediyesi Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri, İl ve İlçe Üç Ana Kademe Başkanları ve Teşkilat Mensupları ile birlikte AK Parti Giresun Ekim Ayı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı Gümrük Binası’nda gerçekleştirildi

73

AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı açılışını yaptığı toplantıda, Hamdolsun Hep birlikte Giresunumuzu gönül belediyeciliğiyle buluşturduk. Belediye Başkanımız çok güzel hizmetler yapmaya başladı. Giresun'da değişim hissedilmeye başlandı. AK Parti olarak Cumhurbaşkanımızın önderliğinde nice başarılara imza attık, şimdi tüm teşkilatlarımızla gece gündüz demeden ilk gün ki heyecanımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz dedi.

2023 hedeflerimiz doğrultusunda kendilerine bir eylem planı hazırladıklarını dile getiren Tatlı, bu doğrultuda haftalık olarak yapacağımız çalışmalarımızı, planlamalarımızı ve hedeflerimizi belirledik. Kısıtlama sonrası saha çalışmalarımıza ağırlık vererek tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte vatandaşımızın yanındayız diye belirtti.

Planlamalarının doğrultusunda ilerleyeceklerini vurgulayan İl Başkanı, 2022 yılı ağustos ayına kadar, İl genelinde ziyaret etmediğimiz esnaf, hane, köy, stk, fabrika ve işyeri kalmayacaktır. Bunun için mahalle, köy ve sandık yönetim kurulu üyelerimiz de dahil tüm teşkilat mensuplarımızla organize olacağız vatandaşlarımızı dinleyeceğiz, varsa sorunlarını kendi derdimiz bilerek yardımcı olacağız, dedi.

Daha sonra kapanış için kürsiye çıkan Kenan Tatlı, kuruluşumuzdan bugüne, inandığımız değerleri korumak için çıktığımız bu kutlu yürüyüşte, milletimizin gösterdiği istikameti kendimize yol bildik. Millet ve hizmet aşkıyla başlayan yolculuğumuzda, geldiğimiz bu noktada Türkiye'nin partisi olarak önemli bir döneme giriyoruz. Bu uğurda milletimizle omuz omuza yeni mücadelelerle atılmaya ilk gün ki aşkla bir kez daha hazırız. Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde tüm ümmetin umudu olamaya devam edeceklerini söyleyerek sözlerini tamamladı.Giriş: 17 Ekim 2021 | Güncelleme: 17 Ekim 2021 | Okunma: 73


Kaynak: AK Parti Giresun
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.

Son 5 Yorum

Tüm Yorumlar

Yorum Ekle