"TİMBİR ve BHA İstanbul Temsilciliği Açılışı Yapıldı"

Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) ve Birlik Haber Ajansı (BHA ) İstanbul Temsilciliği açılışı düzenlenen bir törenle yapıldı.

135

Kanal 34 Televizyonu imtiyaz sahibi Adil Koçalan'ın Mecidiyeköy'de bulunan işyerinde yapılan açılış, Giresun Medya Platformu, Ordu Basın Kuruluşları Birliği, Bağımsız Medya Derneği, İstanbul ve Türkiye genelinde yayın yapan medya kuruluşları temsilcileri ile TİMBİR Başkanı Dr. Süleyman Basa ve BHA Genel Müdürü Muhammet Kaçar'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Protokol konuşmalarının ardından kurdele kesilerek yapılan açılışta TİMBİR bünyesinde yer alan BHA Genel Müdürü Muhammet Kaçar yaptığı konuşmada BHA 81 vilayette ve 23 ülkede hizmet veriyor. Yüzlerce yazılı gazete ve yerel televizyon kanallarının da üye olduğu TİMBİR'de 1000'e yakın internet medyası da üye olarak faaliyet gösteriyor. Kanal 34 stüdyosundan aynı anda tüm Türkiye genelinde 40 televizyon kanalından açılış canlı yayını yapıldı dedi.

Programa Giresun Medya Platformu Başkanı İbrahim Balcıoğlu, Başkan vekili Sadi Toygar, Aydın Kömürcü ve Gülsen Akyol Mutlu, Ordu Basın Kuruluşları Birliği Başkanı Sefai Uzunyurt, Bağımsız Medya Derneği Başkanı Ufuk Bulut ve ekibi de katıldı.

TİMBİR Genel Başkan Yardımcısı ve Kanal 34 Sahibi Adil Koçalan katılımdan dolayı konuklara teşekkür ederek, tüm medya camiamıza hayırlı uğurlu olsun dedi.Giriş: 03 Mart 2024 | Güncelleme: 03 Mart 2024 | Okunma: 135


Kaynak: Sadi Toygar
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.