"Tatlı, Otcu Göçü Festivalinde"

AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, Güce Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Otçu Göçü Festivali'ne katılım sağladı.

376

Birbirinden değerli sanatçıların yer aldığı festivalde, İl Başkanı Kenan Tatlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri de yer alarak hemşerileriyle bir araya geldi.

İl Başkanı Kenan Tatlı, böyle festivallerin sadece Giresun ve Türkiye'de değil, dünyada da tanıtım ve reklam açısından çok önemli olduğunu vurguladı. İnanıyorum ki geçmişten bugüne dek gelen örf ve adetlerimizi, gelenek ve kültürlerimizi yarınlara da ulaştıracağız dedi.

Bu gibi organizasyonların birlik ve beraberliğimizin daha da güçlendirdiğini, hem vücut hem de mental açıdan vatandaşlarımıza da çok iyi geliyor diye belirtti. Hemşerileriyle eğlenceli ve sohbet dolu bir vakit geçirdiklerini söyleyen Tatlı, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum, inşallah vatandaşlarımızın en kötü günlerinin bugünkü kadar neşeli ve çoşkulu geçmesini temenni ediyorum diye konuştu.Giriş: 17 Temmuz 2022 | Güncelleme: 17 Temmuz 2022 | Okunma: 376


Kaynak: AK Parti Giresun İl Başkanlığı
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.