"Saadet Partisi Mahalle Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi"

Saadet Partisi Tirebolu İlçe Teşkilatı 29 Mayıs Pazar günü Saat 10.00 da Tirebolu Merkezde görev yapan mahalle muhtarlarımızla tanışma ve sohbet amacıyla Yeniköy Doğa Cafe Restoranda sabah kahvaltısı programında bir araya geldi.

213

Samimi bir ortamda geçen kahvaltı ve sohbette ilçe teşkilatı ile muhtarlar tanıştı. Konuyla ilgili bilgi veren Saadet Partisi Tirebolu İlçe Başkanı Ayhan İnal, kahvaltı programından sonra Doğankent İlçe Teşkilatının 2.Olagan Kongresine il başkanımızla beraber katıldık. Yeniden seçilen ilçe başkanımız Mehmet Kamacı beyi canı gönülden tebrik ederim. Dönüşte Eymür Köyünde esnaf ziyareti yaptık ve köy kahvesindeki vatandaşlar ile sohbet ettik. Köy Muhtarı Sabri Gedik ile İstanbul'un Fethi münasebetiyle köylerinde bulunan yeni restore edilen şehitliği ziyaret ederek Fatihalar okuyup dua ettik.

Giresun'dan kalkıp gelen tüm bu programlara bizimle beraber katılan çok değerli Saadet Partisi İl Başkanı Abdülkadir Bektaş, Teşkilatlanma Başkanı İsmail Temür, İl Sekreteri Metin Kolukısa ve Tirebolu ilçesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Salih Aydın çok teşekkür ederim.

Saadet Partisi Tirebolu İlçe Teşkilatı olarak programa katılan burun ameliyatı olduğu halde bizleri yalnız bırakmayan Teşkilatlanma Başkanı Hidayet Yiğit, işini o gün annesine bırakarak büyük fedakârlıkta bulunup ayrıca arabası ile getirip, götüren başkan yardımcım Gökhan Gündüz, başkan yardımcıları Ziya Kandemir ve Ziya Yalçın'a ve çok değerli yönetim kurulu üyemiz Mehmet Kınacı'ya yardım ve destekleri için çok teşekkür ederim. dedi.
Giriş: 30 Mayıs 2022 | Güncelleme: 30 Mayıs 2022 | Okunma: 213


Kaynak: Saadet Partisi
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.