Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?

617

Rüyada yeni doğmuş bebek sevinçtir. Çocuklar hanelerin sevinç kaynağı olduğundan rüyada yeni doğmuş bebek görmek sevince işarettir.

 

Rüyada yeni doğmuş çok güzel giydirilmiş ve kundaklanmis, saglikli ve neseli ise, sıkıntı önemsiz olup, çabuk geçecek demektir.


Rüyada ağlayan, bakımsız, çıplak bebek görmek, o kimsenin tövbe etmesine işaret eder. Fakir birisi kendisini anadan dogma bir çocuk olarak görse, onun zenginlesecegine yorumlanır.

 

Rüyada yeni doğmuş bir bebek görmek, üzüntü, keder, zahmet ve mihnet ile tâbir olunur. Çünkü çocuğun büyütülmesinde zahmet ve meşakkat çoktur.


Rüyada bir kimsenin yerdeki küçük bir kız çocuğunu yerden kaldırdığını veya kucağına alıp o çocuğu uyutması, rüya sahibi hapiste yada sıkıntı altında, bunların hepsinden ve tüm sıkıntılarından kurtulmasına işaret eder.


Hasta bir kadının rüyada çocuk doğurduğunu görmek, hastalıktan kurtulacağı anlamına gelir.


Rüyada yeni doğmus çocuk görmek, üzüntüye, kedere, cahil halka ve oyun oynayan kimseleri idare etmeye isarettir. Rüyada yere birakilmis küçük bir kizi yerden kaldirsa veya kucagina alsa ya da çocugu uyutsa eger, o kimse hapis veya muhasara altinda yahut bir düsmanliktan dolayi zahmet ve mihnet içinde ise, yahut borçlu ya da fakirse, o kimse o hallerden kurtulur, üzüntü ve kederi gider. Eger anlatilanlarin hiç birisi yoksa, görülen küçük çocuk, üzüntü ve kederdir. Hasta bir erkek veya bir kadin rüyada küçük bir çocuk dogurdugunu görse, hastaliktan kurtulurlar.