Rüyada Piton Yılanı Görmek Ne Anlama Gelir?

384

Rüyada piton yılanı görmek için hem olumlu hemde olumsuz yorumlanabilir. Özellikle siyah piton yılanı görmek tehlikeli bir Rüya olarak tabir edilmektedir. Bu rüya düşmanınızın gerçekten tehlikeli ve büyük olduğunu belirtir. Fakat bunun dışında piton yılanı görmek çoğunlukla iyi gelişmeler anlamına gelebilir. İşte geceleri rüyanızda sıkça görülen rüyada piton yılanı görmenin tabiri ve detayları.

RÜYADA PİTON YILANI GÖRMEK

Rüya tabirleri üzerine çalışmalar yapan Cafer-i Sâdık (r.a) hazretleri piton yılanını; gizli düşmanlık, maişet, selamet, saltanat, emirlik, devlet, zevce, evlat ve Sel olarak tabir etmiştir. Piton yılanını görmenin genel tabiri, mal sahibi düşman, bazen de maddi durumun düzelmesine ve Aile hayatındaki iyi gelişmelere işaret etmektedir.

Rüyada sayıda Piton Yılanı Isırması ve Çok Piton Görmek

Kişinin rüyasında birden fazla piton yılanın kendine saldırdığını görmesi birden çok yakın çevredeki düşmana işarettir. Yılanlar tarafından sokuluyorsa akraba ve yakın çevreden gelecek zarara yorulur. Eğer sokmaz ve sadece yanında bulunursa zarar gelmez. Rüyada piton yılanların çok olduğu bir yere girmek, çevrede Müslümanlara düşman olan bir kişinin bulunduğu anlamına gelir.

Rüyada Piton Yılanı öldürmek

Rüyada piton yılanı öldürmek, yılanın başını ezmek, piton yılanı yakmak düşmanları alt etmeye işarettir. Rüyada piton yılanıyla boğuşarak onu öldürmek, düşmanların büyük bir zorlukla yenileceğine işarettir. Piton yılanını öldürdükten sonra parçalara ayırmak ve onları yerden toplamak düşmanın mallarının da elde edileceğine işaret eder. Rüyanızda bir piton yılanını öldürüp toprağa gömmek iş veya ticaret hayatında kaybedilenleri geri kazanmak veya hastalıktan tamamen kurtulmak manasındadır.

Aynı zamanda rüyada piton yılanı kesmek kişinin evleneceğine ve mutlu günlerin geleceğine işarettir.

Rüyada Piton Yılanı Ölüsü Görmek

Rüyada Piton ölüsü görmek olumsuz bir dönemden geçildiğine ve yaşama sevincinin azaldığına, hastalık riskinin arttığına, sağlık sorunu hakkında dikkatli olunması gerektiğine yönelik uyarıdır.

Ölü Piton yılanın diğer bir yorumu düşmanlardan zahmetsizce kurtulmaktır. Sürekli başınızda olan düşmanların kişinin başından gideceğine işarettir.

Rüyada Sokakta Piton Yılanı Görmek

Pitonun sokaklarda olduğunu görmek bir savaşın çıkacağı ve yılan sokakta öldürülürse de savaşın biteceği anlamına gelir.

Rüyada Piton Yılanının Sokması

Rüyada piton tarafından sokulduğunu görmek, rüya sahibinin yasak olan bir şeyi yapmasına delalet eder. Pitonun sokması aynı zamanda içselleştirilmiş saldırganlığa işaret eder. Bu demektir ki saldırganlık duygusunun kontrol edilememesi kişinin sağlığına zarar verecektir. Yılan başka bir hayvanı sokmuşsa kendinize gelmeniz ve rehavete kapılmamanız gerektiğine işaret ederken pitonun kendi kendini soktuğunu görmek, gizli korkularla yüzleşip onu çözmek ve vesveseye düşmemek gerektiği şeklinde yorumlanır. Piton Yılanın başka birini sokması aynı zamanda rüya sahibinin sözlerinin başkalarını yaraladığına işaret eder.

Rüyada Piton Yılanı yediğini görmek

Pitonun etini yediğini görmek genellikle sağlık mevzularında haber verir. Piton etini çiğ, pişmiş şekilde yediğini gören kimsenin hastalıktan şifa bulacağına tabir edilir yahut daha uzun yıllar sağlıklı olacağına alamet eder.