Rüyada Asansör Görmek

520

Rüyada asansörle bir yere çıktığını görmek, iş sahasında yükselmeye ve bütün engelleri aşmaya delalet eder. Rüyada asansörlü bir evde oturmadığı halde kendini asansörlü bir evde görmek, geniş rızka, ilim sahibi bir kimsenin varlığına işarettir.

Rüyasında birinin kendini yukarılara taşıyacak bir asansörün kapısını açtığını gören kişi, çok yakın birinden maddi destek görür ve rahata erer.

Rüyasında asansörü beklediğini gören kişi, eğitim ve bilimin olanaklarından faydalanıp, maddi ve manevi açıdan zirveye çıkar. Tabi ki bu bir süreçte sabırla beklemek gerekir. Rüyada birlikte asansörde olduğunuz bir kişinin indiğini görmek, size maddi yükü olan bir kimseden kurtulmaya işarettir.

Rüyada sizin asansörden inmeyi planlamadığınız bir katta indiğini görmek ise başarısızlığın ve şanssızlığın işaretidir.

Asansör büyük, ferah, aynalı ise, kişi kısa sürecek bir heyecana kapılacak demektir. Görülen asansör dar ve loş ise kişi telaşlanıp, kuruntuya düşebilir. Asansör kalabalıksa, sıkıntılı bir durumdur. 

Rüyada asansörle düştüğünüzü görmek kendi çalıştığınız firmanın batmasından ya da bir başka yere satılmasından dolayı içinde bulunduğunuz durumdan zarar göreceksiniz demektir. Aynı şekilde rüyada asansörde sevdiğiniz birinin ya da bir arkadaşınızı düştüğünü ya da bir kaza geçirdiğini görmeniz ,aynı durumun o kişinin başına geleceğinin işaretidir.

Rüyada asansörde kalmak başarıyla yükseldiğiniz için dış etkenler yüzünden bir sekteye uğrayacağına, bu durumda hızlı yükselişinizde bir süre bir durgunluk olacağına işaret eder.