"Regaib Kandili Mesajları"

Doğankent esnafları Regaib Kandili dolayısı ile birer mesaj yayınladılar.

146

Mehmet Kamacı'nın Regaip Kandili Mesajı


Saadet Partisi Doğankent ilçe başkanı Mehmet Kamacı Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Kamacı Mesajında, Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Regaip Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun.

Hamza Alim'den Regaib Kandili Mesajı


Doğankent esnaflarından Hamza Alim Regaib Kandili nedeni ile bir mesaj yayımladı.

Doğankent esnaflarından Hamza Alim Mesajında,İslam Dünyası için önemli olan, içinde Regaip, Miraç ve Berat Kandilleri ile Kadir Gecesini barındıran üç ayların başlangıcı olduğunu ifade ederek, Bu mübarek günlere tekrar erişmiş olmanın sonsuz huzurunu ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. 3 aylar, keremi bol olan Rabbimizin biz Müslümanlara sunduğu bereketli zamanlardandır. Her sabah güneşle doğan umutlar, her yenibaharla tazelenen mutluluklar ve açan her yeni çiçekte gizlenen güzellikler sizinle olsun.Regaib Kandiliniz mübarek olsun.

İrfan Tüfekçi'nin Regaib Kandili Mesajı


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Doğankent ilçe Başkanı İrfan Tüfekçi, üç ayların başlangıcı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

CHP İlçe başkanı Tüfekçi, bugünün tüm İslam Dünyası için önemli olan, içinde Regaib, Miraç ve Berat Kandilleri ile Kadir Gecesini barındıran üç ayların başlangıcı olduğunu ifade ederek, Bu mübarek günlere tekrar erişmiş olmanın sonsuz huzurunu ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. 3 aylar, keremi bol olan Rabbimizin biz Müslümanlara sunduğu bereketli zamanlardandır. Her sabah güneşle doğan umutlar, her yeni baharla tazelenen mutluluklar ve açan her yeni çiçekte gizlenen güzellikler sizinle olsun.

Mübarek üç ayların başlangıcı olan Regaib Kandili bütün islam alemine, ülkemize, ilimize ve ilçemize hayırlara vesile olmasını diler, bütün yurttaşlarımıza saygı ve sevgilerimi sunarım. dedi.

İlyas Patan'ın Regaib Kandili Mesajı


Doğankent esnaflarından İlyas Patan, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Patan mesajında, bugünün tüm İslam Dünyası için önemli olan içinde Regaip, Miraç ve Berat Kandilleri ile Kadir Gecesini barındıran üç ayların başlangıcı olduğunu ifade ederek, Bu mübarek günlere tekrar erişmiş olmanın sonsuz huzurunu ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. 3 aylar, keremi bol olan Rabbimizin biz Müslümanlara sunduğu bereketli zamanlardandır.

Mübarek Üç ayların, milletimizin birlik ve beraberliğine, barış ve huzuruna vesile olmasını yüce Allahtan diler, tüm Doğankentli hemşehrilerimin mübarek 3 aylarının başlangıcı ve Regaip kandilini tebrik ederim. dedi.

Tayyar Bayram'dan Regaib Kandili Mesajı


Doğankent Güdül Köyü eski muhtarlarından Tayyar Bayram, Regaib Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Regaip Kandili'nin birlik, beraberlik, sevgi, barış, dostluk ve kardeşlik duygularının güçlenmesi ve hayırlara vesile olmasını dilyen Güdül Köyü eski muhtarlarından Tayyar Bayram, Regaib Kandili nedeniyle yayınlamış olduğu mesajda başta Doğankent, Giresun ve Ülkemiz olmak üzere tüm İslam aleminin kandilini tebrik etti.

Mesajında böylesi önemli günlerde bize has toplumsal duyguların artığına dikkat çeken Bayram, mesajında şunları kaydetti, Bir kez daha hep birlikte Allah'ın bereket, rahmet ve mağfiretinin bol bol ihsan edildiği üç ayların müjdecisi Regaib Kandili'ne erişmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Böylesi günler kalplerimizi sevgiyle dolduran, birbirimize hoşgörülü ve saygılı olmamız gerektiğini bizlere hatırlatan, kardeşlik, arkadaşlık, yardımlaşma gibi duygularımızı artıran ve biz kullarını Allah'a yakınlaştıran günlerdir. Bu mübarek günler vesilesiyle aramızdaki çekişmeleri kaldıralım, kırgınlıkları bir tarafa bırakalım, kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesi için bir arada olalım. 

Bu güzel ve anlamlı günde başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyada barış ve kardeşliğin hakim olmasını temenni ediyorum. Edilen duaların ve tövbelerin kabul görüldüğü, yüreklerin nurla dolduğu, Yüce Mevla'nın sonsuz affından, merhametinden ve iyiliğinden bol bol yararlanıldığı bu mübarek gecede birlik ve beraberliğimizin artması gerektiği inancındayım. Bu gün ve gecelerin en iyi şekilde değerlendirilerek, her zaman ihtiyaç duyduğumuz, sevginin tüm insanlar arasında yayılması dileğiyle, ülkemizin ve bütün İslam âleminin üç aylarını ve Regaib Kandilini tebrik eder, hayırlara vesile olmasını diler, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.Dedi.

Kemal Bişkin'in Regaib Kandili Mesajı


Tekirdağ Çorlu ilçesi esnaflarından ve Giresun Doğankent Modülasyon Enerji Sistemleri yönetim kurulu başkanı Kemal Bişkin Regaib Kandili dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

Tekirdağ Çorlu ilçesi esnaflarından ve Giresun Doğankent Modülasyon Enerji Sistemleri yönetim kurulu başkanı Kemal Bişkin mesajında, Üç aylar olarak bilinen Recep, Şaban, Ramazan ayları manevi yönden daha önemli ve hayırlıdır. Recep ayının ilk Cuma gecesi Regaip kandilidir. Yani bu gece ALLAH'ın rahmet ve bağışlamasının bol olduğu gecedir. Edilen dualar, tövbeler bu gece kabul olunur. Yürekler bin bir nurla doludur. Tüm islam aleminin Regaip Kandili mübarek olsun.

Turan Karahan Regaip Kandili Mesajı Yayınladı


Doğankent esnaflarından Turan Karahan Üç ayların başlaması ile birlikte Regaip kandili mesajı yayınladı.

Karahan Mesajında, Üç aylar olarak bilinen Recep, Şaban, Ramazan ayları manevi yönden daha önemli ve hayırlıdır. Recep ayının ilk Cuma gecesi Regaip kandilidir. Yani bu gece ALLAH'ın rahmet ve bağışlamasının bol olduğu gecedir. Edilen dualar, tövbeler bu gece kabul olunur. Yürekler bin bir nurla doludur. Regaip Kandiliniz kutlu olsun..

Zeki Akbulut'tan Regaip Kandili Mesajı


Milliyetçi Haraket Partisi Doğankent ilçe başkanı Zeki Akbulut Regaip Kandili dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Akbulut Mesajında şunlara yer verdi, Her sabah güneşle doğan umutlar, her yenibaharla tazelenen mutluluklar ve açan her yeni çiçekte gizlenen güzellikler sizinle olsun. Regaip Kandiliniz Mübarek olsun. 

Salim Efe'nin Regaip Kandili Mesajı


Doğankent Esnaflarından Merkez Mahalle Muhtarı Salim Efe Regaip Kandili dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Efe Mesajında şunlara yer verdi, Üç aylar olarak bilinen Recep, Şaban, Ramazan ayları manevi yönden daha önemli ve hayırlıdır. Recep ayının ilk Cuma gecesi Regaip kandilidir. Yani bu gece ALLAH'ın rahmet ve bağışlamasının bol olduğu gecedir. Edilen dualar, tövbeler bu gece kabul olunur. Yürekler bin bir nurla doludur. Regaip Kandiliniz kutlu olsun.

Ömer Alim'in Regaip kandili Mesajı 


Doğankent esnaflarından Sadaklı Mahallesi Muhtarı Ömer Alim Regaib Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Alim Mesajında, Ya Rabbi, Sesimizi duyansın, hallerimiz bilensin. Açtık gönlümüzü sana, Sen imdat eyle, Sen affeyle, sen yollarımızı hayır eyle. Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, imanının bol olsun. Sevgili Peygamberimiz Şefaatçimiz olsun. Regaip Kandilimiz Mübarek olsun.

Süleyman-Serap Özden'den Regaib Kandili  Mesajı


Doğankent esnaflarından Süleyman-Serap Özdenler Regaib Kandili dolayısı ile bir Mesajı yayınladı.

Özdenler Mesajlarında şunlara yer verdi,Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Regaip kandilinizi kutlarım.Giriş: 23 Ocak 2023 | Güncelleme: 23 Ocak 2023 | Okunma: 146


Kaynak: harsitvadisi.com
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.