"Piraziz Belediyesi Giresunspor'a destek olmaya devam ediyor"

Piraziz Belediyesi, 12 Şubat Cumartesi Çotanak Stadyumunda saat 16.00'da oynanacak GTZ Giresunspor- Fenerbahçe maçına Piraziz'den taraftarların ulaşımını sağlamak için ücretsiz otobüs kaldıracağını bildirdi.

226

GTZ Giresunspor'un evinde oynadığı tüm karşılaşmalar için ücretsiz araç kaldıran Piraziz Belediyesi, cumartesi günü saat 16.00'da oynanacak Fenerbahçe karşılaşması için de Piraziz'den aynı şekilde araç kaldıracak.  

Piraziz Belediyesinden yapılan açıklama şu şekilde, Giresunspor'umuzun evinde oynadığı karşılaşmalar için ilçemizden otobüs kaldırmaya devam ediyoruz. 

Giresunspor'umuzun 12 Şubat Cumartesi (yarın) Çotanak Stadyumunda Fenerbahçe ile oynayacağı karşılaşma için saat 13.30'da Belediyemizin önünden ücretsiz aracımız kalkacaktır. Tribünleri dolduruyor, Takımımıza destek oluyoruz. denildi. 

BAŞKAN GÖRGÜLÜOĞLU'NDAN TARAFTARLARA ÇAĞRI! 

Bu önemli karşılaşmada Giresunspor'umuzun taraftar desteğinin artması için Piraziz Belediyesi önünden stadyuma ücretsiz otobüs kaldıracaklarını açıklayan Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu tüm taraftarları takıma destek olmaya çağırdı. Başkan Görgülüoğlu ayrıca Giresunspor'a Fenerbahçe karşılamasında başarılar diledi.Giriş: 11 Şubat 2022 | Güncelleme: 11 Şubat 2022 | Okunma: 226


Kaynak: Aykut Demircan
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.