"Pendik Tirebolulular Derneği Gecesi"

Pendik Tirebolulular Derneği Üyelerini Dayanışma Gecesinde Buluşturdu.

137

Pendik Tirebolular Derneği üyeleri ve kültürünü, geleneğini ve dayanışmasını güçlendirmek için Kavakpınar Mahallesinde bulunan Öztürk Balo Salonunda düzenlenen gecede bir araya geldiler. Tirebolulu hemşerilerimiz geceye yoğun ilgi gösterip salonu doldurdular.

Pendik Tirebolulular Derneği Başkanı Murat Kılıçarslan gecede yaptığı konuşmada Öncelikle Pendik'te daha sonra İstanbul ve ülkemizin genelinde memleketini seven bireyleri bı araya getirmek yeni nesli memleketi için bir şeyler yapabildiğini ve bir arada durabildiğimizi göstermek istedik. Ayrıca dernek faaliyetlerini yeni nesle aktarmak için düzenlemiş olduğumuz bu geceden toplanan yardımlarla da durum geliri düşük olanlara, öğrencilere yardım eli uzatmak için bu etkinliğimizi gerçekleştirdik. Misafirlerimize ve iştirak eden üyelerimize en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum dedi

Pendik Tirebolulular Derneği Dayanışma Gecesine TİRDEF üyesi derneklerin başkan ve temsilcilerinin yanı sıra TİRDEF Yönetim Kurulu üyeleri de katıldı. TİRDEF Genel Başkanı Necdet Demirel'in şehir dışında olması münasebetiyle katılamadığı geceye bir mesaj göndererek tebriklerini ifade etti. 

TİRDEF Başkan Vekili Ziya Yılmaz yaptığı selamlama konuşmasında Böyle güzel bir etkinliği düzenleyen başta Murat Kılıçarslan başkanıma, yönetim kuruluna, emeği geçenlere çok teşekkür ederim. Tirebolulular birlik ve beraberliğe ne kadar önem verdiğini salondaki muhteşem katılımdan anlıyoruz. Geceniz hayırlı olsun, hepinize teşekkür ederim. TİRDEF olarak tüm derneklerimizin birlik ve beraberliğimizi güçlendiren bu ve benzeri organizasyonlarını, etkinliklerini desteklemeye, teşvik etmeye devam edeceğiz dedi.

Geceye katılan derneğin kurucu başkanı ve CHP Pendik Belediye Meclis Üye Adayı Telat Öztürk de hemşerilerini böyle güzel bir program yaptıkları için tebrik ederek desteklerini talep etti. 

Geceye TİRDEF Başkan Vekili Ziya Yılmaz, TİRDEF Eski Başkanı İbrahim Aydın, Tirebolu Yukarı Boğalı Derneği Başkanı Seyhan Öztürk, Tirebolu Dokuzkonak Derneği Başkanı İsmail Yılmaz, bazı dernek başkan ve yöneticileri de katıldı.
Giriş: 10 Mart 2024 | Güncelleme: 10 Mart 2024 | Okunma: 137


Kaynak: Recep Karakoç
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.