"Öztürk Projelerini Anlatmaya Devam Ediyor"

31 Mart 2024 mahalli idareler seçimlerinde Doğankent Merkez mahalle Muhtar adayı olan Beytullah Öztürk yapacakları çalışmalar hakkında bilgi vermektedir.

509

Öztürk, Beş yıl çok uzun bir süre ben yapmak istediklerimi siz değerli hemşehrilerimizle paylaşmak isterim.  

1-Muhtarlık önderliğinde Yardımlaşma Derneğini kurmak. Kurduğumuz dernek üzerinden değerli iş insanlarımıza ulaşıp onlarında desteğini alarak ihtiyacı olan ailelerimizin yanında olmaya çalışacağız. İhtiyacı olan öğrenci kardeşlerimize burs imkanı sağlayacağız.

2-Kolay bir süreç değil 2 yıl içinde söz verdiğimiz hedeflere ulaşacağımıza inanıyorum.

3-Muhtar arkadaşları bir arada toplamak için Muhtarlar Derneği kurmak.

Ben vatandaşımın karşısına bu sözleri verip bir daha ki dönem başaramamış olarak çıkmak istemem. Elimden geleni fazlasıyla güzel ilçem için yapmak istiyorum.

Yukarıda saydığım projelerimle  merkez mahalle muhtar adaylığına çıktım. Siz değerli hemşehrilerimle birlikte bunu başarmak istiyorum. Bu zorlu süreç'de sizlerin desteğini alarak yanımda olmanıza ihtiyacım var.

1000 metre sokakta aynı insana aynı gün içinde 5 defa selam veriyoruz. Kırmadan  kimseyi incitmeden oy verene de vermeyecek olana da teşekkür edip güzel bir seçim olmasını dilerim. 

Bu fırsatı siz değerli büyüklerimden ve de kardeşleriminden istiyorum.


Merkez Mahalle İhtiyar Heyeti

Muhtar Adayı: Beytullah Öztürk.

Azalar: Selim Patan, Aydan Güvendi, Gökhan Sarı, Hacı Emin Özden, Samet Öztürk, Beytullah Sarı, Erhan Şağban, Necmettin Coşkun.Giriş: 20 Mart 2024 | Güncelleme: 20 Mart 2024 | Okunma: 509


Kaynak: Harsitvadisi
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.