"Keşap Müftülüğü, Kardeşlerini Unutma Beklenen Sensin"

Keşap Müftülüğü yaptığı çalışmalar ile vatandaşların takdirini topluyor

52

Keşap İlçe Müftülüğü sosyal medya hesaplarından yayınlanan birbirinden çeşitli programlar, izleyicilerin beğenisine sunuluyor.Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayınladığı genelge doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Keşap İlçe Müftülüğü, sosyal medya üzerinden hazırladığı bir dizi çalışmayla cami iklimini evlere taşıyor.

Vatandaşların manevi duygularını canlı tutmak amacıyla geliştirilen proje kapsamında gerçekleştirilen yayınlar kurumun sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanırken, programın moderatörlüğünü İlçe Müftüsü Özcan Yılmaz başta olmak üzere ilçe müftülüğünde görevli din görevlileri yapıyor.

Gün aşırı gerçekleştirilen programlarda birbirinden değerli hafızlar ve imam hatipler konuk olarak yayına katılırken bu vesile ile Ramazan ayının manevi ortamı sosyal medya da da yaşanmaya devam ediyor.

Gençlik Buluşmaları Devam Ediyor

Kur'an Tilavetleri ve vaazların yanı sıra gençlere yönelik Çevrimiçi Gençlik Buluşmaları çalışması da Zoom programı üzerinden yapılmaya devam ediyor.

Ramazan Erzak Paketleri İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırılıyor

Din hizmetlerinin yanı sıra, Ramazan Ayı münasebetiyle Kardeşlerini Unutma Beklenen Sensin teması ile hayırseverlerin destekleriyle hazırlanan erzak paketleri ilçe merkezinde ve köylerinde tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere Keşap Müftülüğünde görevli din görevlilere aracılığı ile dağıtılmaya devam ediyor.
Giriş: 28 Nisan 2021 | Güncelleme: 28 Nisan 2021 | Okunma: 52


Kaynak: Erdal Avcı
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.

Son 5 Yorum

Tüm Yorumlar

Yorum Ekle