"Kalitenin Adresi Kaptanoğlu İnşaat"

Kaptanoğlu İnşaat, Doğankent ilçesi ve çevre köylerde kendini kanıtlayarak kaliteli işlere ekibi ile beraber imza atmaktadır.

434

Doğankent merkezi çalışmakta olan Hüseyin Öztürk, Kürtün ilçesi ve köyleri ile Giresun il genelinde çalışmalar yürütmektedir. Planlı programlı iş çalışması 7/24 saat hizmetinizde olan ve işini zamanda yaparak teslim eden bir ekibe sahip. Müşteri memnuniyetine önem veren Doğankent Merkezde, 39 evler, Şafak Sitesi, AFAD Evleri, Çatak Koyu, Yeni Mahalle Patanlı mevkilerinde çelik kapı, Kozköy cam balkon, Kozköy çelik kapı, AFAD evleri duşa kabin, Şafak Sitesi, Öztürk Apartmanı PVC doğrama, Mutfak yaparak bitirmiş müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.


Şimdi ise Afet konutlarında, Banyo, WC, mutfak, oturma odası, mutfak arası sürgü kapı, İç kapılar, laminat, dış kapı, lavabo, elektrik tesisatı, Kartonpiyer, boya, Banyo, kalebodur Dekorasyon ve tadilat işlerini yapmak için işe koyuldu. Hava şartları iyi gittiği takdirde komple yeni yapılarak Ramazan ayına yetiştirilecektir.


İş sahibi Hüseyin Öztürk diyor ki, Kaba inşaat konusunda kurmuş olduğumuz çalışma ekibi ile artık bu alanda çalışma yapılmaktadır. Kaba inşaat malzemesi ile birlikte birlikte iş alınarak yapılmaktadır. İnşaatınız Kalitenin Adresi Kaptanoğlu İnşaat tarafından malzemeli ve kaliteli işçilikle zamanında yapılarak sizlere teslim edilmektedir. Deprem zedeler için ilçemizde inşaat alanı yapılırsa gereken tadilat, dekorasyon gibi talepler gelirse elinizden geldiği kadar yardımcı oluruz. diyor. Kaptanoğlu İnşaat sahibi ve ekibi diyor ki, İnşaat yapacaksanız evinizde tadilatınız varsa bize uğramadan karar vermeyin.


İrtibat Telefon: 

Hüseyin Öztürk: 0552 282 57 28
Giriş: 14 Şubat 2023 | Güncelleme: 14 Şubat 2023 | Okunma: 434


Kaynak: harsitvadisi.com
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.