"Havaalanı Taksi Sorunu Çözülüyor"

AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen AK Parti'nin 156. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katıldı.

129

Toplantıda söz alan İl Başkanı Tatlı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Ordu-Giresun Havalimanı'nda Giresun plakalı taksicilerin yaşadığı yolcu alamama sorunu hakkında bilgi verdi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tatlı'nın verdiği bilgilerden sonra Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'na Ordu-Giresun Havalimanı'nda yaşanan sorunun derhal çözülmesi için gerekli talimatı verdi. 

İl Başkanı Kenan Tatlı, yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu’na ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum dedi.

Tatlı YKS 2022 sonuçlarının ardında ilimzi tercih ederek gelen öğrencilere teşekkür edtti.

AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, YKS 2022 sonuçlarının öğrencilere ve ailelerine hayırlı olması temennisinde bulundu.

İl Başkanı Tatlı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 2022 YKS sonuçları kıymetli gençlerimiz ve aileleri için hayırlı olsun. 

Üniversitelere yerleşen gençlerimizi tebrik ediyor, eğitim hayatlarında başarılar diliyoruz. Fındığın Başkenti, Kirazın Anavatanı, Karadeniz'in incisi Giresun'umuza şimdiden hoş geldiniz. ifadelerini kullandı.Giriş: 16 Ağustos 2022 | Güncelleme: 16 Ağustos 2022 | Okunma: 129


Kaynak: AK Parti Giresun İl Başkanlığı
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.