"GİSİYAD'da Nöbet Değişimi"

Bursa'da kurulu bulunan Giresunlu Sanayici İş Adamları Yönetici ve Serbest Meslek Mensupları Derneği (GİSİYAD) Olağan genel kurulu pandemi kuralları çerçevesinde derneğin Nilüfer yerleşkesinde yapıldı.

373

Üyelerin büyük çoğunluğunun katıldığı genel kurulda, tek liste halinde gidilen seçimlerde başkanlığa aday olan Bursa Giresunlular Derneği önceki dönem başkanlarından Yılmaz Özdemir, Gisiyad derneğinin yeni başkanı oldu.

Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan genel kurul, divan teşkili ile toplantıya başladı. Kemal Aslan başkanlığında oluşan divan kurulunun ardından faaliyet raporu Mali Müşavir Volkan Okkaoğlu tarafından okundu. Mali raporların okunması ve oylanmasının ardından seçimlere geçildi. Genel Kurula katılan üyelerin tamamının oyunu alarak seçilen yeni yönetim kurulu aşağıdaki şekilde teşkil oldu.

Yılmaz Özdemir, Abdullah Beşli (Esnaf), Av.İrfan Şengül, Mehmet Usta (Sigortacı), Yakup Demiral (Esnaf), Av.Ümit Çelebi, Mali Müşavir Emine Duru, Dr.Doğan Alpay, Av.İbrahim Sarı, Kemal Aslan (Bursa İşkur Şube Müdürü), Zekeriya Bayram (Sigortacı), Dr.İbrahim Ocak, Orm.Müh. Çiğdem Lüleci, Aydın Demiral (Esnaf), Av.Abdullah Aydın, Şenol Yardım(Esnaf), Şahin Turan (Gayrimenkul Danışmanı), Dr.Nihal Emiroğlu, Mustafa Bozkurt (Esnaf-MHP Yıldırım Belediyesi Meclis Üyesi), Sefer Yıldız (Turizmci) isimlerinden oluştu.

Akdoğan Teşekkür Etti

Dernek başkanlığını yeni başkan Yılmaz Özdemir'e devir eden başkan İsmail Akdoğan, Dünya olarak pandemi sürecinde sıkıntılı günler geçiriyoruz. Ülkemizde aşılamada hızlı bir şekilde devam ediyor. Maske, Mesafe ve Hijyene dikkat edip, aşılama süreci tamamlandığında bu illetin üstesinden geleceğiz. Pandemi dönemi olması nedeniyle Gisiyad olarak çok etkin faaliyetlerin içerisinde yer alamasak  da dönem içerisinde yanımızda olan değerli hemşerilerime, yönetim kurulu arkadaşlarıma çok teşekkür ediyor, Yılmaz başkanımıza çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum dedi.

Özdemir Bayrağı Yukarılara Taşıyacağız

Genç ve dinamik bir ekiple Gisiyad Derneği yönetimine talip olduklarını belirten yeni başkan Yılmaz Özdemir, Gisiyad Bayrağını daha yukarılara taşımak için yönetim kuruluna talip olduk. Önceki dönem yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarıma hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, bizlere bu görevi layık gören değerli hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum dedi.

Başta il derneği olmak üzere çeşitli sivil toplum kuruluşlarında edindiği bilgi ve deneyimi Gisiyad için harcayacağını belirten Özdemir, Şimdi birlik ve beraberlik zamanı, önümüzdeki hafta görev dağılımımızı yaparak, pandemi kuralları çerçevesinde faaliyetlerimize başlayacağız dedi.Giriş: 22 Mart 2021 | Güncelleme: 22 Mart 2021 | Okunma: 373


Kaynak: Erdal Avcı
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.