"Doğankent Esnaflarından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajları"

Doğankent Esnaflarının 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle yayımladığı kutlama mesajları.

349

Rüşan Özden'in 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı


Doğankent Belediye başkanı Rüşan Özden 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Özden Mesajında, 19 Mayıs, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluş yolunda ilk adımın atıldığı, kurtuluş ateşinin yakıldığı 19 Mayıs'ın yıl dönümü. 19 Mayıs'ın simgesi olarak on yıllardır milletçe gururla söylediğimiz Gençlik Marşındaki Yürüyelim Arkadaşlar parolasıyla Mustafa Kemal Atatürk'ün başlattığı çağdaşlaşma yürüyüşünü, devam ettiriyoruz ve ettireceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle Gençlerimizin ve tüm vatandaşlarımızın Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyor, Atatürk, dava arkadaşları ve şehitlerimizi şükranla anıyorum. 

Mehmet Kamacı'nın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı


Saadet Partisi Doğankent İlçe Başkanı Mehmet Kamacı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Kamacı Mesajında şunlara yer verdi, 19 Mayıs 1919 Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün bağımsızlık mücadelesini başlattığı gündür. Bu mücadele yalnızca işgalci güçleri yurttan kovmak değil, Anadolu'yu ortaçağ karanlığından kurtarmaktır. Çağdaş anlamda aydınlanma mücadelesidir.

Büyük önder, daha sonra bu önemli ve tarihi güne doğum günüm demiştir, doğum gününü, bir halkın bağımsızlık, özgürlük ve yüzyıllardır süren esaretten kurtulmanın günü olarak kabul etmiştir. O gün yakılan özgürlük ateşi, dalga dalga tüm Anadolu'ya yayılmış, düşman kovulmuş kurtuluş savaşı kazanılarak Türkiye Cumhuriyeti kurulmuştur. Ardından Büyük Önder, aydınlanma devrimini başlatmış ve bu mücadele hiç bitmeyecek öngörüsü ile 19 Mayıs gününü azmin, gücün ve geleceğin sembolü olan gençlere armağan etmiştir. Türk Gençliğinin, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyor Büyük Önder Atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyorum. dedi.

İrfan Tüfekçi'nin, ATATÜRK'Ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Mesajı


Cumhuriyet Halk Partisi Doğankent ilçe başkanı İrfan Tüfekçi 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Tüfekçi mesajında şunlara yer verdi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk bu anlamlı günü gençlere armağan ederek Türkiye Cumhuriyetini Türk gençliğine emanet etmiştir. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınızı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum. dedi.

İlyas Patan, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı


İlyas Patan, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı

İlyas Patan yayınladığı mesajında, Bir milletin başarısı, mutlaka bütün milli güçlerin bir istikamette oluşması ile mümkündür. Bu nedenle bilelim ki, elde ettiğimiz başarı, milletin güç birliği etmesinden, ortak hareket etmesinden ileri gelmiştir. Eğer aynı başarı ve zaferleri gelecekte de tekrarlamak istiyorsak aynı esasa dayanalım ve aynı şekilde yürüyelim. dedi.

Kemal Bişkin'in 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı


Tekirdağ Çorlu ilçesi esnaflarından Modülasyon Enerji Sistemleri ve Doğankent Şubesi yönetim kurulu başkanı Kemal Bişkin  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Bişkin Mesajında, Milletin bağrında temiz bir nesil yetişiyor. Bu eseri ona bırakacağım, gözüm arkada kalmayacak. Zafer Zafer benimdir diyebilenlerindir. K. Atatürk. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.dedi. 

Hamza Alim'den 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı


Doğankent ilçesi esnaflarından Teknik Tarım Ticaret sahibi Hamza Alim, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Alim Mesajında, 19 Mayıs, milletimizin kendisine vurulmak istenen esaret zincirlerini parçalayıp atma kararlılığının ilk kıvılcımı ve aynı zamanda millete olan inancın da adıdır. 19 Mayıs çarenin ancak millette bulunduğunu anlamanın ve çareyi millette aramanın anlamlı göstergesidir. Mukaddes vatanımızın bölünmez bütünlüğü bağımsızlığı için, bu anlamlı günün 103.yıldönümünde, başta Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü, Kurtuluş Savaşı kahramanları şehit ve gazilerimizi şükranla ve minnetle anıyor, tüm gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı en kalbi duygularımla kutluyorum.

Muhiddin Pir'den 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı


Doğankent Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muhiddin Pir 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Pir Mesajında şunlara yer verdi, 19 Mayıs, milletimizin kendisine vurulmak istenen esaret zincirlerini parçalayıp atma kararlılığının ilk kıvılcımı ve aynı zamanda millete olan inancın da adıdır. 19 Mayıs çarenin ancak millette bulunduğunu anlamanın ve çareyi millette aramanın anlamlı göstergesidir. Mukaddes vatanımızın bölünmez bütünlüğü bağımsızlığı için, bu anlamlı günün 104.yıldönümünde, başta Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü, Kurtuluş Savaşı kahramanları şehit ve gazilerimizi şükranla ve minnetle anıyor, tüm gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum.Giriş: 18 Mayıs 2023 | Güncelleme: 18 Mayıs 2023 | Okunma: 349


Kaynak: harsitvadisi.com
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.