"Doğankent Esnaflarından 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajları"

Doğankent Esnafları 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı yayımladılar

151

İrfan Tüfekçi'nin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı

Doğankent ilçesi esnaflarından Tüfekçi Fındık sahibi İrfan Tüfekçi, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir Mesaj yayınladı. 
Tüfekçi mesajında, Bütün emekçilerin, çalışanların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyor, hep birlikte el ele, omuz omuza olmaya, hak aramaya ve hem demokrasiye yaşatmaya 1 Mayısları özgürce ve gönlümüzce kutlayabilmemiz için geçmişte canı pahasına mücadele edenleri rahmetle anıyor, o günün mücadele ruhunu bugüne taşıyanları sevgiyle selamlıyor, herkesin yarın akşam evlerine bayramdan döner gibi mutlu, huzurlu dönmesini diliyor, yaşasın emeğin ve işçinin bayramı, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun.
Hamza Alim'den 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı 

Doğankent esnaflarından Teknik Tarım sahibi Hamza Alim 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü dolayısı ile ilgili olarak bir mesaj yayınladı.
Alim 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü mesajında şu ifadelere yer verdi: İşçi ve işveren çalışma hayatımızın birbirinden ayrı düşünülemeyecek iki asli unsurudur. Girişimci ve sanayici olmadan emekçilerimiz, emekçi kardeşlerimiz olmadan da bizler tek başımıza bir şey ifade etmeyiz. Dolayısıyla Türkiye eğer kendisine büyük hedefler seçmişse, milli gelirini artırmak istiyorsa, daha müreffeh daha güzel günler görmek istiyorsa bunun yolu birlik ve beraberlikten geçer. Çalışanlarımızın hakları ve emekleri, hepimizin üzerinde titizlikle durduğu ve her zaman saygı göstermek zorunda olduğumuz değerlerdir. Bu vesileyle 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü tebrik eder, selam ve saygılarımı sunarım. Dedi.
İlyas Patan'dan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı

Doğankent esnaflarından İlyas Patan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı yayınladı.
Patan mesajında, Her çalışanın insan onuruna yakışır bir ücrete ve sosyal güvenliğe sahip olmasının, muhatap kaldıkları risklerin azaltılmasının ve kemikleşen endişelerinin giderilmesinin mutlak anlamda zorunlu olduğunu belirtir, Türkiye'nin gelişme ve kalkınma mücadelesinde hayati rol ve önemi olan işçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü sevinçle kutladığımı ifade ederek kutlarım.
Serap ve Süleyman Özden'den 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı


Doğankent esnaflarından Serap ve Süleyman Özden 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir Mesaj yayınladı.
Özden mesajında, Haksızlıkların, eşitsizliklerin, adaletsizliklerin ve ezilmenin olmadığı, emeğin sömürülmediği, aydınlık, eşit ve güzel bir dünyayı göreceğimiz günlerin geleceği umuduyla, tüm emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutlarız.
Salim Efe'nin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı

Doğankent merkez mahalle muhtarı Salim Efe 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir Mesaj yayınladı.
Efe Mesajında, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününün tüm yurtta coşkuyla kutlanmasını diliyorum. Emeğin, emektarın, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın günü olan 1 Mayıs'ımız kutlu olsun.
Kemal Bişkin'in 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı

Doğankent esnaflarından Modülasyon sistemleri yönetim kurulu başkanı 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Bişkin Mesajında, En kutsal kazanç alın teri ile kazanılan helal kazançtır. 1 Mayıs'ta bu helal kazanç üzerine kurulmuş en önemli bayramdır. Emeğin, emektarın, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın günü olan 1 Mayıs'ımız kutlu olsun.Giriş: 01 Mayıs 2024 | Güncelleme: 01 Mayıs 2024 | Okunma: 151


Kaynak: harsitvadisi.com
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.