"Çamoluk İlçesinin Geleceği Emin Ellerde"

Çamoluk Belediye Başkanı Fatih Düz İlçenin sosyo ekonomik gelişimi için hizmette sınır tanımıyor.

507

Üreticinin, esnafın ve ilçe halkının sorunlarını çözüme kavuştururken Çamoluk geleceğe emin adımlar ile yürüyor.

Çamoluk Belediye Başkanı Fatih Düz bazı yeni projeleri hayata geçmesi için, Çamoluk Kaymakamı Emre Çömen  bey ve İlçe başkanımız Ali Tatar  ile  Başkent Ankara'da yapmış olduğu ziyaretler olumlu sonuçlar vermeye devam ediyor.

Çamoluk ilçesinin Doğalgaz Talebi, Yeni Hastahane Binası, Kapalı Spor Salonu, Millet Bahçesi Projesi, İtfaiye Aracı Talebi, Sokak Sağlıklaştıma ve Dış Cephe Güzelleştirmek Projesi, Sanayi Sitesi, Kapalı Halk Pazarı, Canlı Hayvan Pazarı,  Ulaşım gibi birçok projenin hayata geçmesi için ilgili bakanlıklar ve  milletvekillerini Nisan 2021 tarihinde ziyaret eden Fatih Düz ziyaretleri esnasında projelerinin hayata geçmesi için talepte bulunmuştu. İlçenin ulaşım ağında bulunan  bir sorunda bu girişim ve ziyaretlerin ardından çözüme kavuştu.

16.Bölge Sivas Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Karayolları Genel Müdürlüğü Bölge Müdürlüğü Kelkit Çayı (YSE) köprüsü ve bağlantı yolları yapım işini 31 Mayıs 2021 tarihinde 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilmiş  olup ihalesinin tamamlandığını müjdeleyen Çamoluk Belediye Başkanı Fatih Düz Kelkit Çayı (YSE) Köprüsü ve bağlantı yolları İlçemize Hayırlı Olsun. Çamoluk, Gölova bağlantı yolu olan ve Gücer köyümüz mevkisinde bulunan  YSE köprüsü (ecel köprüsü) olarak bilinen köprünün ve bağlantı yolların ihalesi yapılmıştır. Yüklenici firmayla yapılacak olan sözleşmeden sonra en kısa zamanda yapımına başlanacaktır dedi.Giriş: 25 Haziran 2021 | Güncelleme: 25 Haziran 2021 | Okunma: 507


Kaynak: Yavuz Kayacık
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.