"Bulancak Belediyesinden ücretsiz YKS PROVA SINAVI"

Bulancak Belediyesi ve Bulancak Uğur Kurs İşbirliğiyle ücretsiz YKS PROVA SINAVI yapılacak

61

Bulancak Belediyesi ve Bulancak Uğur Kurs işbirliğiyle yapılacak olan ücretsiz prova sınavı, 25-26 Mayıs tarihlerinde Bulancak Kadir Karabaş Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu'nda gerçekleşecek. Sınav, 11. sınıf, 12. sınıf ve tüm mezun grubu öğrencilerine açık olacak.

Bulancak Uğur Kurs Müdürü Havanur Dervişoğlu ve Bulancak Belediye Başkanı Necmi Sıbıç, YKS öncesinde gençlerimizin eğitim ve başarı yolculuğuna destek olmak adına birebir YKS formatında yapılan bu organizasyona tüm öğrencilerimizi davet ediyoruz. Ücretsiz YKS prova sınavı, öğrencilere eşsiz bir fırsat sunuyor. Sınav, katılımcılara hem deneyim kazanma hem de kendi seviyelerini değerlendirme imkanı sunacak. Prova  sınavına katılım da tamamen ücretsiz olup, sınava Katılmak isteyen öğrencilerin 6-22 Mayıs tarihleri arasında Bulancak Uğur Kursu'na başvurmaları gerekmektedir dediler.

Uğur Kurs Müdürü Havanur Dervişoğlu, Belediye Başkanımız Necmi Sıbıç'ın eğitime olan desteği ve katkısı büyük takdire şayandır. Eğitimde fırsat eşitliği ve başarıya destek anlamında yapılan bu işbirliği, gençlerin geleceği için önemli bir adım olarak karşımıza çıkıyor. Destekleri ve ilgisi için teşekkür ederiz. Tüm öğrencilerimizi Prova Sınavımıza katılarak bu fırsatı iyi değerlendirmelerini bekliyoruz dedi.



Giriş: 15 Mayıs 2024 | Güncelleme: 15 Mayıs 2024 | Okunma: 61


Kaynak: Bulancak Belediyesi




Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.