"Bu Projeler Alucra'yı İhya Eder"

MHP Alucra Belediye Başkan Adayı Mete Metinyurt'un Alucra halkının daha iyi yaşam sürdürmesi için üretilen projeler sosyal yaşam kalitesini artırırken ilçeninde ekonomik gelişimini sağlayacak gibi görülüyor.

97

Alucra ilçemizde kentsel dönüşüm, Hürriyet Prestij Caddesi, otel, hamam, sosyal yaşam alanları, yeşil enerji, parselasyon projeleri uygulamaya geçildiğinde Alucra, Kelkit Vadisinin en gözde ilçesi olacak.

Halka yönelik projeler de içinde barındıran hizmet atağı yüz güldüren cinsten. Yöre halkının sağlıklı yaşam sürdürmesi için İçme suyu iyileştirilmesi, çevre bilinci içerisinde kanalizasyon arıtma tesisi, istihdam için küçük sanayi sitesi, konfeksiyon atölyesi projeleri ile ilçe ekonomisine katma değer katması beklenirken ayrıca turizm potansiyelini artırmak için yayla turizmi, geleneksel festivaller ve ulaşım için asfalt çalışmaları ile ilgili daha birçok proje hayata geçirilmesi için gün sayıyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Alucra Belediye Başkan Adayı olan Mete Metinyurt ve ekibi tarafından üretilen bu projeler halkın teveccüh gösterip 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel ve mahalli idareler seçiminde oylarını Mete Metinyurt'tan yana kullanmaları ve belediye başkanı olması dâhilinde hayat bulacağı açıklandı.Giriş: 01 Mart 2024 | Güncelleme: 01 Mart 2024 | Okunma: 97


Kaynak: Yavuz Kayacık
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.