"Babalar Günü Kutlu Olsun"

Babalar Günü birçok ülkede Haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanıyor. Babalar Günü bu yıl, 14 Haziran 2020 Pazar günü kutlanıyor.

2492

Muhiddin Pir, Babalar günü Mesajı

Doğankent Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Muhiddin Pir, 14 Haziran Babalar günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Pir Mesajında, Koklanacak gül, açılacak gonca, yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam. İkliminden tasasızlık, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yaşamak isterim. Babalar günün kutlu olsun.

Nurettin Kabadayı'nın Babalar günü Mesajı

Doğankent esnaflarından Kardeşler çay ocağı sahibi ve Demokratik Sol Parti ilçe başkanı Nurettin Kabadayı, 14 Haziran Babalar günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Kabadayı Mesajında, Bana güç verdin, destek verdin, her zaman ama her zaman yanımdaydın, hayat boyu bütün bunlar için sana teşekkür edebilmem imkansız. Fakat yine de deneyeceğim. Teşekkür ederim baba. Seni çok seviyorum.

İrfan Tüfekçi'nin Babalar gün Mesajı

Doğankent ilçesi esnaflarından İrfan Tüfekçi, 14 Haziran Babalar günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. 

Tüfekçi Mesajında, Evimizin yakışıklısı... Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun. 

Salim Efe Babalar günü Mesajı Yayınladı

Doğankent Merkez Mahalle Muhtarı Salim Efe, 14 Haziran Babalar günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Efe Mesajında şunlara yer verdi, Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini biliyorum. Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Kemal Bişkin'in Babalar günü Mesajı

Tekirdağ Çorlu ilçesi esnaflarından Modülasyon Enerji Sistemleri yönetim kurulu başkanı ve Güvenlik Köyü sakinlerinden Kemal Bişkin 14 Haziran babalar günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Bişkin Mesajında, Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun. Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim çünkü bana hep güç veriyorsun. Babalar günün kutlu olsun.

Güller ve İbrahim Ünlü'nün Babalar günü Mesajı

Doğankent esnaflarından Tarzım Ayakkabı ve Çanta Dünyası sahibi Güller ve İbrahim Ünlü, 14 Haziran Babalar günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Ünlüler Mesajında, Benim başarı reçetem, babamın her zaman söylediği bir şeye dayanır: Hiçbir zaman bir başkasından daha iyi olmaya çalışmayacaksın, ama hiçbir zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktan da vazgeçmeyeceksin. Babalar günün kutlu olsun.

İlyas Patan'ın Babalar Günü Mesajı

Doğankent esnaflarından İlyas Patan Babalar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

İlyas Patan yayınladığı mesajında şunları ifade etti, Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakında olan babacığım seni çok seviyorum. Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Babalar günün kutlu olsun babam. Babalarımızın, Babalar gününü kutlar hayatta olanlara sağlık, sıhhat ve afiyet, vefat edenlere Allahtan rahmet dilerim dedi.Giriş: 14 Haziran 2020 | Güncelleme: 14 Mart 2021 | Okunma: 2492


Kaynak: harsitvadisi.com
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.