"Avrupa Türk Derneklerinden Yaşar Aydın'a Ziyaret"

Avrupa'da faaliyet gösteren Türk dernek ve oluşumlar Onur İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Yaşar Aydın'a ziyarette bulundu.

206

Aralarında Milli görüşün Avrupa eski ve yeni yöneticilerininde olduğu, Ak Parti ve MHP Avrupa temsilcileri, Türk gençlik Platformu kurucuları, Avrupa Türk kadın oluşumu temsilcileri, Onur İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Yaşar Aydın'la 25-26 Haziran'da bir araya geldi.

Yaşar Aydın'ın fikirlerini ve çözümlerini çok önemsediklerini dile getiren temsilciler, İktidarın çok yorulduğunu ve ülke değerlerinden uzaklaştığını dile getiren konuşmacılar, bizler defalarca iktidarı uyardık, iktidar uyarılarımızı dikkate almadı. Bu ülke millet ittifakı bloğuna bırakılamaz, siyasi atmosfer 2002 yıllından çok daha kötü. Yaşar Aydın çok yol aldı, miletin gönlüne girmeyi başardı. Bizim duygu ve düşüncelerimize Yaşar Aydın'ın fikirleri tercüman oluyor.Bizler her ne kadar Avrupa'da olsakta Türkiye'deki siyaseti ve ne olup bittiğini yakından takip ediyoruz.

Bu gün burda olmamızın sebebi Yaşar Aydın'ı yakından tanımaktı geldik ve gördük. Türkiye'den gönül rahatlığı ile ayrılabiliriz, bizler aradığımızı bulduk artık desteğimiz Yaşar Aydın'dır dediler.Giriş: 28 Haziran 2022 | Güncelleme: 28 Haziran 2022 | Okunma: 206


Kaynak: Bülten
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.