"90 Yaşındaki Nineden Başkan Boduroğlu'na Anlamlı Plaket"

Güce ilçesi Giyimli Mahallesi sakinlerinden 90 yaşındaki Hatice Bahadır, Başkan Aytekin Boduroğlu'nu makamında ziyaret ederek yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

740

Belediye Başkanı makamında ağırlanan Hatice Bahadır, mahallelerindeki yol sorununu çözerek mahalle halkını huzura kavuşturan Başkan Aytekin Boduroğlu'na teşekkür etmek için ilçeye geldiğini söyledi. Başkan Boduroğlu'nun mahallelerde yapmış olduğu çalışmaların vatandaşlar tarafından takdir edildiğini belirten Hatice nine, Başkanımız mahallelerimizin birçok eksiğini tamamladı. Arazi yollarımız başta olmak üzere, mahallelerimizin bozuk olan yolları yapıldı. Yapılan ve betonlanan bu yollar sayesinde bayanlar başta olmak üzere bütün mahalle halkı rahata kavuştu. Kendilerine şahsım ve mahalle sakinlerim adına ve özellikle bayanlar adına teşekkür ediyorum. Allah Belediye Başkanımız Aytekin Boduroğlu’ndan razı olsun. dedi.

Böyle anlamlı ziyaretten dolayı Hatice nineye teşekkür eden Başkan Boduroğlu, Görevimizi yapıyoruz, çalışmak için talip olduk ve elimizden geldiğinin fazlasını yapmaya da gayret gösteriyoruz. Bizler bu göreve zaten hizmet etmek için geldik. Bizleri mutlu eden tek şey, ne kadar fazla hizmet yapabiliyorsak işte biz o kadar çok mutlu oluyoruz. Biz burada yaptığımız çalışmalarla sadece mahallemizin değil burada yaşayan vatandaşlarımızın da hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Arazi yollarımızın yapılması, mahalle yollarımızın genişletilmesi, yolların parke ve asfalt yapılması gibi bütün hizmetlerimiz burada yaşayan vatandaşlarımız içindir. Burada yapmış olduğumuz hizmetlerden dolayı zahmet ederek ilçeye gelip bizleri ziyaret ederek bizleri onurlandıran ve bu anlamlı plaketle bizleri ödüllendiren Hatice annemize teşekkür ederek ellerinden öpüyorum dedi.

Başkan Boduroğlu, Hatice nineyi kapıya kadar yolçu ederek ülkemize ve milletimize hayır dualarını eksik etmemesini istedi.Giriş: 23 Kasım 2020 | Güncelleme: 14 Mart 2021 | Okunma: 740


Kaynak: Hayri Bahadır
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.