"2022 Üretim Yılı Mazot ve Gübre Desteği ve Fındık Alan Bazlı Gelir Desteği İcmalleri Askıya Çıktı"

2022 Üretim Yılı Mazot ve Gübre Desteği ödemeleri ile Fındık Alan Bazlı Gelir Desteği ödemelerine ilişkin olarak hazırlanan üretici hak ediş icmalleri, başvuru yapılan İlçe Tarım ve Orman Müdürlükleri, Köy ve Mahalle Muhtarlıklarında 12 Ocak 2023 tarihinde askıya çıkarılmıştır.

448

2022 Üretim Yılı Mazot ve Gübre Desteği ödemeleri ile Fındık Alan Bazlı Gelir Desteğine ilişkin olarak hazırlanan üretici hak ediş icmalleri  başvuru yapılan İlçe Tarım ve Orman Müdürlükleri ve mahalle Muhtarlıkları ile İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüzün web sayfası (giresun.tarimorman.gov.tr) duyurular bölümünde askıya çıkarılmıştır. İcmaller 5 gün süreyle askıda kalacaktır. 

İcmaller 16 Ocak 2023 Pazartesi günü saat:17.00 itibariyle askıdan indirilecektir. Üreticilerimizin kendilerine ait bilgileri kontrol etmeleri, arazi miktarı ve destekleme tutarları ile ilgili bir eksiklik veya yanlışlık tespit etmeleri halinde başvuru yaptıkları İlçe Müdürlüğü nezdinde, askı süresi içerisinde, itiraz ve düzeltme talebinde bulunmaları gerekmektedir. Askı süresinin bitiminden sonra yapılacak itiraz ve düzeltme taleplerinin ilgili mevzuat uyarınca geçerli olmayacağı ve değerlendirmeye alınmayacağı hususları, Değerli üreticilerimize önemle duyurulur.Giriş: 13 Ocak 2023 | Güncelleme: 13 Ocak 2023 | Okunma: 448


Kaynak: harsitvadisi.com
Bu karekodu kullanarak haberi telefonunuzda görebilir ve paylaşabilirsiniz.